Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mi, nem tud leszakadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi, nem tud leszakadnia haverjairól?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk a barátommal és neki elég fontosak a haverjai (buli buli hátán, fesztiválok, koncertek, ivászatok, általában nélkülem), amivel nem is lenne baj, de sokszor a velem együtt töltött idő rovására megy, amiért én haragszok. Pedig van olyan haver aki sokkal több időt tölt a barátnőjével mint velük (el is mondják mindenféle papucsnak...). Ultimátumot adtam neki, hogy vagy egyensúlyba hozza a haverokat velem, vagy én ebből kiszállok. Könyörgött meg elismerte, hogy hibás ebben, megígérte, hogy változtatni fog. Egy hétig ez rendben is volt. De most meg nem tudom... Tegnap elment az egyik haverjával forraltborozni és írta nekem, hogy nem maradt sokáig, hisz megígérte, hogy változtat. OK. Most meg írta nekem, hogy másik haverjának névnapja lenne, de hát ugye ő megígérte nekem, hogy változik, így nem megy, hanem velem lesz...


De ez nekem azért furcsa, mert nem tudom eldönteni, hogy most azt akarja hogy értékeljem az igyekezetét a változásra, vagy azért mert menni akar és érzelmileg így próbál zsarolni hogy "sajnáltatja magát"... Szerintetek?


2016. nov. 26. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem? Még semmi párkapcsolat nem való neki.
2016. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de hogy nem útközben random lett ilyen az fix. Tudtad az elején kivel kezdesz, de legalábbis a kapcsolat elején már igen. Az pedig elég régen volt... Szóval az önsajnáltató rész igazából elhanyagolható.


És mindig zavart, de inkább sárkánykodtál kicsit - ennek mi értelme? Teljesen nyilvánvaló az eltérés kettőtök közt, egyikőtöknek se kellene a másikkal lennie, csak az idő megy el értelmetlenül.

2016. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 28 éves.
2016. nov. 26. 10:54
 4/19 A kérdező kommentje:
15 éves kora óta űzte ezt, nem lenne már ideje "megkomolyodni"?
2016. nov. 26. 10:55
 5/19 anonim ***** válasza:

28. Ti pár éve vagytok együtt. Ő akkor is ilyen volt. Te meg belementél?


Oh, pardon me, de nem tűnsz túl okosnak. Vagyis inkább nem tűnsz túl...hmm...előrelátónak.

2016. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Nem mondod :D ***** válasza:
97%
Á, az ilyen sosem komolyodik meg. Aztán majd 35 évesen kiírja ide gyakorira, hogy "vajon miért vagyok még mindig egyedül?"....
2016. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Elérted nála, hogy mostmár nem meri őszintén elmondani, ha menni szeretne, hanem így utal rá.


Természetes,hogy azt szertenéd veled legyen többet, de ezt meglehet szerintem úgyis beszélni, hogy a másik nem érzi magát rossul ha ezután mégis van valami programja és el kell neked mondania. Innentől már csak egy lépés addig, hogy hazudozni fog és nem azért mert átverni akar, hanem mert nem fogja merni megmondani, ha valamit szeretne. Valószínűleg kicsit túl határozottan és mindenféle kompromisszum nélkül adtad elő magad neki. Vagy mondtad, hogy természetesen tényleg fontos, nem csak ilyen mindennapos iszogatásokra nyugodtan elmehet vagy mindenről leitlottad, ami tovább tart 10-nél? Nekem már az is kínosnak tűnik, hogy egy sima forraltbor ivásnál kötelezőnek érzi, hogy mentegetőzzön. Átgondolnám ezt a helyedben.

2016. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Már miért lenne ez amúgy sárkánykodás? Én kérek elnézést, de ha nem megoldható, hogy legalább 1:1 arányban legyen a haverok:barátnő dolog, annak minek párkapcsolat? Nem azért vagyok valakivel hogy a haverokkal való lerészegedések után talán eszébe jussak... Szerintem minden épp eszű ember elvárná ugyan ezt, amit én... Nem a haverokkal tervez családot meg jövőt az ember, vagy igen? 28 éves, nem tini már, oké, ha az ember kikapcsol alkalomadtán, az se baj, ha a pohár aljára néz és hajnalig jól érzi magát, de nem hetente 1-2x... Az ilyenek után szerintem érthető, ha elegem lett...
2016. nov. 26. 13:33
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen embereket sosem értettem. Miert kell társ egy olyan embernek, aki folyton a barátai seggeben van. Velük megy el mindenhova, kikapcsolódni, lazulni. Nem azt mondom, h ha vki kapcsban van, szakitson meg minden mas emberi kapcsot. De ezt sem ertem, h ennek mi ertelme van? Jóformán akkor csak a szex marad, amit a párjával csinal. Dehát... Ez igy nem kapcsolat.

28 évesen nagyon komolytalanul gondolkodik. En nem turnek meg ilyen embert magam mellett, aki állandóan jon megy, mint a fájás. A helyedben elengednem a nevnapozasra.

Aztan hagynám, keresnek valami értelmes csávót, mig o bulizgat.

2016. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

#9


Azzal meg az lenne a baj, hogy "há' egésznap otthon ül, milyen unalmas, még barátai sincsenek, ubergaz"...


Mindegy, csak kötekedni lehessen.

2016. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!