Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kerüli a témát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kerüli a témát, direkt hülyének tetteti magát? (beszélgetést mellékelek)

Figyelt kérdés

Szóval két három napja hányingerem van néha, nem próbálkozunk babával, megszakítással védekezünk, én már nagyon szeretném ha lenne gyerekünk, de ő meg nem... Emiatt már volt egy szakításunk, ekkor azt mondta, hogy oké majd lehet gyerek. Erre van egy ilyen beszélgetés (chat-en)

Ő: na jó :) mitől van neked mindig hányingered?

ÉN: most azért mert sokat ettem 😀

illetve édeset

Ő: ühüm

Én: hát nem mentél el a közelben, vagy szeretnéd ha egy baba lenne a hasamban?

ő: nem

én: hát miért?

ő: nem mentem bele

éhes vagyok

van még kolbász is

meg tarja

Én: :(

Ő: mi baj?

Én: hát hogy nem szeretnéd hogy baba legyen

ő: miből gondolod?

én: mert ezt mondtad te

ő: ja

rosszul olvastam azt a mondatodat

amúgy mit jelent?

én: melyik?

ő: hogy elmentem a közelben

én: hogy ez mit jelent?

ő: igen

na jó

szerintem hagyjuk ezt 🙂

éhes vagyok


Ennyi... úgy érzem kezdi megint ugyanazt csinálni mint a szakításuk előtt, hogy tereli a dolgokat, hogy még véletlenül se kelljen válaszolni rá, hogy legyen-e gyerek vagy sem...


2016. nov. 28. 15:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen keruli a temat.
2016. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar gyereket. Ebben mit nem ertessz? Alapból nagyon gaz, ha egy no igy érdeklődik ebben a témában.

Ha akarna gyereket, nem szakított volna veled emiatt mar egyszer, meg amugy is...

2016. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
tehát egyértelműen nem szeretné....
2016. nov. 28. 15:40
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A 14-et már betöltötted? Mert ez kb az a szinvonalú parbeszed....
2016. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
én szakítottam vele emiatt... szét is költöztünk... de aztán megegyeztünk benne, hogy megadja amire vágyom, gyerek és házasság...
2016. nov. 28. 15:41
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

" megadja, amire vágyom"....

O nem vágyik ra? Csak te?... Szted ez igy oke?

2016. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így egyezkedni meg leginkább erőltetni kell, akkor az csak neked (meg az esetleges babának) lesz csak rossz. Tudod, nem akarásnak nyögés a vége. Szerintem egyértelmű, hogy ő ezt nem akarja, nem vágyik rá, és te csak erőlteted, amivel csak azt éred el, hogy ha esetleg sikerrel jársz, akkor pár év múlva egyedülálló szülőként nevelgetheted a picit. Nem véletlen, hogy ennyire ellenzi, erről kell vele beszélni (nem írásban, személyesen), hátha csak bizonytalan, de ha nem erről van szó, akkor kár rákényszeríteni, mert attól te még boldogabb nem leszel.
2016. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
rengeteget beszéltünk róla, ő nem érzi hogy akarná. Szakítottunk, emiatt, aztán egy hónap múlva összejöttünk, mert ő átgondolta, és tudja, hogy kell a gyerek, meg a házasság, és hogy szeret, stb.
2016. nov. 28. 15:47
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nyomatékosan kérlek: előbb inkább nőj fel, és csak utána vállalj gyereket! Egy gyerek óriási felelősség, nem egy játékszer! A sorsa, jövője a te kezedben van, és édeskevés az, hogy te akarod! Egy gyereknek egy szerető családba kellene születnie, ahol a szülei egymás társai, tisztelik és szeretik egymást, és mindketten várják a baba érkezését. Egy ilyen kapcsolatban, mint a tiétek, a gyerek garantáltan sérülne.
2016. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szerintem jó apa lenne, csak valami miatt nem akarja elkötelezni magát, fél tőle. és nem vagyok már "fiatal" én sem, 28 vagyok...
2016. nov. 28. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!