Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt csajom mért tiltott le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt csajom mért tiltott le facebookon? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 év eltelt már de én még mindig szeretem. Szeptemberben rá írtam még mindig szerettem, de ő engem nem. 3x mondta nekem facen hagyjam, de ezért sem tiltott le, de azért én felköszöntöttem meg is köszönte. Azt is mondta van egy barátja akit nagyon szeret. Láttam a csaj a facen osztott meg fényképeket amikben vannak szövegek és ő nyomot egy szomorú arcot, én is nyomtam egy szomorú arcot együtt érzek vele, 2 órával később láttam kapcsolatban lett egy sráccal de az a srác úgy néz ki mint egy bűnöző, én annyira ideges lettem el kezdtem inni be is rúgtam. De reggelre már sajnos le tiltott a lány, nem tudom miért nem is írtam neki csak nyomtam neki egy szomorú arcot amin ő is azt nyomot de mikkor ki lett írva kivel van kapcsolatba inkább lájkolta a azokat a szöveges képeket. Nem tudom miért tiltott le engem, csak azért mert nyomtam szomorú arcot. Szerintetek miért tiltott le ezért?

De így is tudom a lányt nézni mert van kamu facem, de már az van ki írva hogy egyedülálló. Én mindig kedves voltam vele sosem beszéltem vele csúnyán.



2016. nov. 28. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
En anno azert tiltottam le az exemet, mert bar nem zaklatott, de idorol idore ramirt, es szimplan kellemetlen volt az egesz.
2016. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én csak egy szomorút nyomtam a szöveges képhez mert az volt a szövegbe nem lehetünk azzal akit szeretünk, és ezért tiltott engem le.

Szerinted örökre le leszek tiltva?

2016. nov. 28. 17:51
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Lépj túl rajta és ne zaklasd hamis profilokkal se. Viselkedj felnőtt módjára, ne úgy, mint egy tizenéves. Nem akar tőled semmit, azt szeretné, ha békén hagynád. Ezért tiltott le, mert mindegy, hogy te csak egy szomorú fejet nyomtál, nem miattad történtek a dolgok. A volt barátom is ilyen volt, de egy idő után szerencsére leszállt rólam.
2016. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is pont ezért.Ha nem akar veled lenni, nem keres, megmondja pasija van, mást szeret, te meg továbbra is írogatsz neki az elég egyértelmű. Tovább lépett, pont.
2016. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Már bocsi, de a szöveged alapján nem vagy százas.. Fuss neki mégegyszer. Amúgy meg lépj túl, elvileg 2 ève nem vagytok együtt, nem szeret tèged. Az, hogy letiltott egyèrtelmű jelzès volt, ne zaklasd, a kamu fèszedet meg töröld. Egyèrtelműen NEM akarja, hogy tudjál az èletéről, mert semmi közöd sincsen hozzá. valószínüleg azèrt tiltott le, mert nézed, hogy miket lájkol, oszt meg, ès ez elèg para...
2016. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

"nyomtam neki egy szomorú arcot"

"De így is tudom a lányt nézni mert van kamu facem"


Uhh, súlyos eset.:)

2016. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
93%
sztem hagyd ...rosszabb ha nezegeted, nem akarja, h az elete resze legyel. nem mindent ertunk, de van amit el kell fogadni sajnos.
2016. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 7 Tudom hogy rosszabb ha nézem, de sajnos egy napot nem bírnék ha nem nézhetném.


Mindig kedves volt velem, ezért is csodálkoztam nem fenyegetett engem nem beszélt velem csúnyán. Volt barátnőim mind csúnyán beszéltek velem, és fenyegettek, és meg is akartak verekedni az új pasijukkal, de ebből nem lett semmi.

Szerinted ez a lány miért nem így viselkedett velem?


Ilyen kedves barátnőm még nem volt mint ő, nem akart ártani nekem, mit a többi.

2016. nov. 28. 23:08
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert ő jobban tűri a zaklatást, mint az előző barátnőid.. szerinted ők miért voltak olyanok veled amilyenek? mert Nem hagytad őket bèkén. A mostani exed meg valószínű túl jószivű, hogy elküldjön melegebb èghajlatra kicsit rondább szavakkal, ezèrt letiltott, de úgy tűnik semmiből nem èrtesz. Vége van! fogd fel! Csak nehogy addig húzd míg valamelyik pasi nem csak megfenyeget, hanem tènyleg megver.
2016. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
A kiírásod kicsit tényleg kusza! Szerintem is ne álltasd magad.Ha a csaj akart volna valamit tőled ,írt volna többet.S nem kezd új kapcsolatba.Viszont,ha nemsokra egyedülállóként tüntette fel magát ,azis lehet,h nem is volt igazi kapcsija csak miattad tette ki,hogy jelezze FOGLALT VAGYOk.Van valakim!Tehát HAGYJ BÉKÉN!Szerintem azért. Volt kedvesebb veled,mert tudja mit érzel iránta.S nemakart nagyobb fájdalmat okozni.Magad érdekében szerintem zárd le.Engedd ek.S adj esély magadnak az új szerelemre.Amiben te is kapsz.Nemcsak adsz!
2016. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!