Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem értem magamat és a kialakult helyzetet? (vigyázat kisregény következik)

Figyelt kérdés
Párommal 1 hete volt egy veszekedésünk. Ez mindig lappangott köztünk. Nem volt fer a kapcsolatunk. Mindig én rendeztem a dolgainkat, én próbáltam kihozni belőle a legtöbbet. Soha semmit nem kellett tennie semmiért amit tőlem kapott. Tudat alatt, vagy tudatosan kihasználta, nem volt velem elég figyelmes, kicsit erőszakos volt nem értett soha abból hogy nem. Egyszer még olyat is mondott hogy ha lát az utcán egy csinos nőt lefeküdne vele. Én megbocsátottam. De a mostani balhénk valahogy más. Tudom hogy szeret mindig érezteti. De bennem változott valami. Elég friss még a dolog lehet azért vagyok bizonytalan, de nem érzem stabilnak a kapcsolatunkat. Közben volt egy másik férfi is képben, de arra rájöttem hogy nem érdekel, csak próbáltam arra fogni hogy miért érzek így. Örülök ha látom de valami más. Bizonytalan vagyok, kétkedő hogy helyre tudjuk e hozni a kapcsolatunkat, vagy egyáltalán megéri-e. Ezelőtt semmi gondunk nem volt. De most ideges vagyok amiatt hogy kettesben kell lennem vele, és nem tudom miért, nem értem mit érzek most. Úgy érzem mintha most összegyűlt volna minden, mintha ez a kapcsolat sosem lett volna elég stabil csak mindig nyeltem és elfogadtam a dolgokat. Én egy magamra adó, viszonylag csinos, vékony nő vagyok, megnéznek az utcán. Most már ő is próbál jobban odafigyelni de mindig szólnom kellett neki hogy ő is tegyen ki magáért, mert zavart hogy mindig én vagyok az aki többet törődik azzal hogy hogy néz ki a párka előtt. Persze nem kell mindig öltöny zakó stb. Ez most kezd megoldódni mert hajlandó változtatni slampos külsején miattam, de most olyan bizonytalan vagyok és nem tudom mit kéne tennem. Ő az első komoly párkapcsolatom, eddig mindig biztosan kijelentettem hogy igen szerelmes vagyok belé, de most ezek után már nem tudom mit gondoljak. Mit kellene csinálnom ilyen helyzetben? Nem szeretném elveszíteni, de lehet csak attól félek hogy egyedül maradok, és elvesztem azt akinek először mondtam őszintén hogy szeretem?
2016. nov. 29. 20:11
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Első szerelemnél szerintem az ember "tanulja" a kapcsolatot, a kapcsolatban levést. Én így látatlanban arra tippelek, hogy mert első volt, azt hitted így jó és most telt be a pohár.
2016. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Csak nem tudom eldönteni hogy szeretem e még vagy megszokás. És hogy a veszekedés miatt nem olyan mint eddig, vagy már nem is lesz :) És igen az teljesen igaz hogy nálam betelt a pohár. Azt mondta változni fog és remélem így lesz de nem tudom én mit érzek. Most hogy kiadtam magamból nyugodtabb vagyok de nem tudom hogy ezen lehet e még javítani. El nem szeretném hagyni ha nem muszáj, javítani szeretnék a kapcsolaton, de azt hogy mit érzek jelenleg nem tudom befolyásolni.
2016. nov. 29. 20:21
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint ez sose jelent jót, de hát itt is kommunikálni kellene... ha tud változni, talán "bele tudsz újra szeretni", mert az jelenleg számomra tisztán látszik, hogy a régi verzió mellett csak a megszokás tart.
2016. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem nem akarom elengedni, néha úgy hogy fiatal vagyok, tudnék mással is. Most hétvégén megyünk külföldre egy napra szüleimmel és vele addig még várok, remélve ez csak egy ingadozás. Ha még mindig kételyeim lesznek és még mindig hiányzik valami, nincs értelme folytatni a kapcsolatot ugye?
2016. nov. 29. 20:29
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ezt így sztem nem lehet megmondani. Mérlegelni kell, aztán dönteni és végül következetesnek lenni.
2016. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is :) Már túl vagyok az idegeskedős síros időszakon. Most már nyugodt vagyok, úgy érzem jól fogok dönteni :)
2016. nov. 29. 20:59
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Akkor ügyesen. Az ember általában tudja mi lenne a helyes, csak gyáva tenni és inkább földi pokolban tartja magát.
2016. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ segítettél tisztábban látni, és jól esett hogy kiadhattam :)
2016. nov. 29. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!