Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
3 éve és 5 hónapja vagyunk együtt a párommal és mostanában úgy érzem hogy idegesít.. szeretem de nem tudom mit tegyek.. ha elhagynám nagyon hiányozna és félek attól a nagyon rossz érzéstől.... a kapcsolatunk eleje úgy indult hogy neki barátnője volt de azt mondta nekem hogy szakítani akar vele.. fél évig voltunk úgy hogy közben vele is volt de ebböl 2 hetet találkozott vele mert kint volt velem külföldön de én fél év után haza mentem és egy újabb fél évet nem találkoztunk ő kint volt és közben szakított a barátnöjével de én már akkor nem akartam vele lenni sokat udvarolt mire újra vele voltam . Azóta vagyunk együtt és azóta félek annyira attól az érzéstől is.. ha nincs velem úgy érzem üres a lelkem elmondhatatlan az az érzés de most még is ez van hogy úgy érzem idegesít.. köszönöm annak aki elolvassa már csak ki írni magamból is jól esett.

2016. nov. 30. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted akkor nem biztos, hogy megéri együtt maradnotok csak azért mert megszoktad.

Amúgy mivel idegesít?

2016. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!