Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolóztam egy nálam 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam egy nálam 27 évvel idősebb pasival, aki távoli rokon. A lényeg az, hogy észrevett minket apukám bnője, és most tök ki van bukva, de nem szól senkinek, nem akar balhét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lánya szólt nekem, hogy észrevett. Úgy kéne tennem, mintha nem tudnám, hogy látott. Ha legközelebb találkozunk, tényleg tegyek így? Vagy van vmi más ötletetek?

Szólni akarok a pasinak, hogy számítson rá, hogyha vmi lenne... De ő sem tudhat róla, hogy láttak minket.

A válaszokat előre is köszönöm.


2008. okt. 6. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Faterod barátnője k*rva jó arc.

2. A fatert hagyd ki a buliból

3. Azzal a rokonnal meg beszéld meg, hogy mi történt, ha nem akarsz zűrt. Gondolom nem hosszú távra tervezel a csávóval, meg neki is kínos lenne, ha kiderülne, szal jobb ha elmondod neki, hogy ki mitt látott, és ezután ki hogyan fog viselkedni

2008. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ne foglalkozz apukád bnőjével. Ha már felnőtt vagy senkinek semmi köze hozzá kivel csókolózol. Persze más a helyzet, ha mondjuk 14vagy
2008. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

Segítségre van szükségem, nem arra, hogy kiröhögjenek...

2008. okt. 6. 18:09
 4/6 anonim válasza:
100%
uhh 44 éves pasi azért nem semmi.. a faternak nem mond el,.. de mindneképpen beszéld meg a pasival.. és a faterod bnojével is hogy ne mondjon senkinek semmit.. tehát.. sok sikert.
2008. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tortent, ami tortent, de azonnal hagyd abba. Nekem 20 evesen majdnem lett egy kapcsolatom egy 50 eves pasival, de legalabb nem volt a rokonom. Minden idosebb pasi bukik a fiatal kislanyokra.
2008. okt. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HA KIDERÜLNE MONDJÄTOK HOGY GYAKOROLNI AKARTAD ÉS KÖZELI ROKONNAL NEM EGY VADIDEGENNEK

MEG OJANNAL IS AKI TETSZIK NEKED ÉS NEM VOLT MÄS SZTEM EZT MEGÉRTI APÄD IS

2008. okt. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!