Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes úgy összeköltöznünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy összeköltöznünk, ha ehhez olyan munkát kell vállalnom ami mellett alig látjuk egymást?

Figyelt kérdés
Szeretnénk már végre összeköltözni barátommal, de mindig halogattuk, mert kevés a bevételünk egy normális albi fenntartásához. Az ő napjai úgy néznek ki, hogy reggel 7 re elmegy dolgozni, és este 7-8 kor végez minden nap, szombaton 7-től délig dolgozik. A szombat délutánok és a vasárnapok jutnak csak együtt lenni. Én eddig gyárban dolgoztam, ahol a hétvége mindig szabad, de 110 ezret kerestem csak. Ahhoz hogy többet (150-160) ezret kapjak, és össze költözhessünk, eladóként tudnék dolgozni. De a kereskedelemben szinte sosincs egy teljesen szabad hétvége, vagy szombaton vagy vasárnap be kell menni, rosszabb esetben mindkét napon. Nincs hosszúhétvége, nincs karácsonyi szünet. Ettől tartok, hogy így nem is fogunk minőségi időt együtt tölteni, csak együtt aludni. Hétköznap esténként ő már fáradt, eszik, fürdik, alszik mikor hazaér. Hétvégén meg én fogok dolgozni legtöbbször, amíg ő otthon lesz. Persze próbálok keresgélni megfelelőbb állásokat, de nem nagyon válogathatok.
2016. dec. 6. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom, már régóta tudod, hogy neki ilyen a munkabeosztása. Ha akkor nem zavart téged, elfogadtad, akkor most se sírj légyszi emiatt. Hisz vállaltad az ezzel való következményeket is, és nagy valószínűséggel sejtetted, hogy majd egyszer összeköltöztök.


Ha azt írom, hogy nem érdemes, és éljetek külön, akkor így fogsz cselekedni? Nem hiszem.


Szóval felnőtt emberek vagytok, örülj annak, hogy van párod és lesz lehetőséged arra, hogy összeköltözz vele.

2016. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hol laktok vagy mit csinaltatok eddig, hogy csak ilyen vacak lehetosegeitek vannak?
2016. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szimeon ***** válasza:
Nem érdemes összeköltözni.
2016. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor mindent tegyél meg, hogy a lehető legtöbb időt töltsd vele. Költözz össze nyugodtan, aztán keress megoldást arra is, hogy több időt lehessetek együtt (másik munkahely, stb.)
2016. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a párod is keres legalább ugyanannyit, mint te, akkor még Budapesten is lehet találni ennyiből rendes albérletet, nemhogy vidéken (és a munkahelyi lehetőségeidet olvasva sejtésem szerint vidéken vagytok). Ha nem keres ugyanannyit, akkor meg egyébként neki érdemes munkahelyet váltania, mert ha nem fizetik meg rendesen ezt az idióta beosztást (azaz, az életét gyakorlatilag, merthogy emellett nem lehet normálisan semmit se kezdeni magaddal- család esetleg? Hallottak azok ott nála hasonlóról?), akkor semmi értelme ennyire ragaszkodnia hozzá.
2016. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam úgy mint a párod évekig, igaz az én párom hétvégente mindig szabad volt. Így legalább akkor együtt tölthettük az időt.

Szóval szerintem annak már nincs értelme hogy a hétvégéket is feláldozzátok azért hogy együtt lakjatok. Akkor inkább külön, de van minőségi együtt töltött idő.

2016. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!