Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok, ha az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha az új barátnőtök megkérne titeket, hogy ne nagyon meséljetek a volt barátnőitekről/kiszemeltjeitekről?

Figyelt kérdés
Normális kérés ez? Nem éreznétek úgy, hogy nem tudtok megnyílni a másik előtt?
2016. dec. 6. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez akkor fair, ha ő se mesél az exeiről és főleg nem "bezzeg a Vazul az milyen jó volt" stílusban.


De amúgy zavaró igen. Nyílván ne fő téma legyen, de azért szerpet játszanak az ember életében a korábbi kapcsolatai. Főleg ha hosszabbak is voltak.

2016. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Haku-sama ***** válasza:
84%
Alapból nem szokásom a volt barátnőimről mesélni az új lánynak. Én alapból nem is foglalkozok az exbarátnőimmel, az már a múlt, semmi közöm hozzájuk.
2016. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretek az exekről beszélni, és az sem zavar, ha a barátnőm mesél. De ha megkér, akkor persze nem tenném, ha ő sem.
2016. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén nem értem miért kellene ilyen dolgokról beszélni egy kapcsolatban...
2016. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:

En nem szoktam az exeimet megemlíteni szinte soha, mindig a sztorit ugy mondom el, hogy egy barátommal történt. Az egyik baratnom ezert nagyon megharagudott, hogy mi a francert emlegetem folyton az exeket... Talan azert mert tobb evet voltunk együtt, s a szabadidőnket egyutt töltöttük el. Meséljek arról, hogy a haverokkkal, ittunk meg kartyaztunk??

Engem sose érdekelt, hogy az éppen aktuális baratnom az exerol mesélt, nyilván azert van most velem mert vele nem működött, velem meg most igen.

S igen kérdező, en pontosan ezt érezem, hogy "úgymond" hazudni kell, hogy nem lehetek teljesen őszinte a kapcsolatban.

2016. dec. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak úgy értette ne emlegesd lépten-nyomon. Pl. Ki akarja ezt hallgatni, hogy az exemnek ez volt a kedvenc kajája, az exem utálta ezt a parfümöt, ebben a discoban smároltunk először az exemmel. Oké, hogy része volt az életednek, de néha jobb nem beszélni róla. Persze ha az egész kapcsolat alatt "tilos" róla beszélni az kicsit furcsa. Lehet, hogy ő nem akar valamiért a korábbi kapcsolatairól beszélni, ezért kéri hogy inkább te se. Ha még friss a kapcsolat akkor ez még változhat szerintem.
2016. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hosszú történet lenne
2016. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit szólnék? Természetesen elfogadnám, hogy nem akar hallani róluk. Ezen kívül még ezer más dologról lehet beszélgetni, amivel meg lehet nyílni a másik előtt.
2016. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!