Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátnőmel 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátnőmel 3 honap után? Osztálytársak vagyunk és ez megnehezíti a dolgot.

Figyelt kérdés
A szakítás oka hogy találtam valakit akivel boldogabbnak érzem magam
2010. máj. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy már nem szereted jobban mint egy barátot
2010. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak óvatosan, nehogy megbántsd.mondd neki, hogy nem biztos, hogy jóötlet úgy együttlenni, hogy osztálytársak vagytok, mert a végén kínos is lehet ha szétmentek, de ha ezt most elmondod neki, akkor nem lesz az. és aztis bevallhatod, hogy van egy másik lány, ha rendes, nem akad ki, és megért :) sok szerencsét
2010. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
-Nézd XY (ide a nevét mond vagy ahogy szólítod).Az utóbbi időben sokat gondolkoztam Rólad,rólunk...szóval kettőnkről.Nem könnyű ez most,amit mondani szeretnék,de ...de nem bírom tovább magamban tartani.Úgy érzem valami végképp megromlott köztünk,ami már nem hozható helyre.Ez nem a Te hibád,sajnos így alakult.Talán túl fiatalok voltunk és másképp láttuk a dolgokat.Nem tudom már úgy elképzelni a közös jövőnket,ahogy eddig... úgy,hogy értelmét lássam a folytatásnak.Most lehet,hogy haragszol rám,tehetetlen düh marcangol, de hidd el nekem sem könnyebb.Habár arcomról a könnyedség és a közöny jelei mutatkoznak,de lelkem legmélyén viharok dúlnak.Sokáig mérlegeltem.Ez a legjobb megoldás mindkettőnknek.Egyszer majd megérted és talán helyesled majd döntésem.S talán még barátok is maradhatunk.Nem igaz?De értsd meg én ezt nem bírom tovább,Te túl jó vagy hozzám és hiszem,hogy megtalálod a Hozzád illőt,aki elfogad olyannak,amilyen vagy és igazán szeret Téged,nem lesz ilyen hálátlan ,mint én.Annyi helyes srác van még a világon.Kérlek ne sírj,csak megnehezíted a döntésem!De!csak sírj nyugodtan a vállamon!Gyere!Add ki magadból,hátha ez könnyít!Én is megtaláltam azt akit szeretek és ha most szemétnek gondolsz ,se tudok ellentmondani,mert gyarló és önző voltam,de nem tudom tovább magamra erőltetni ezt a szerepet,amit játszottam.köszönöm azt a sok szépet,amit Tőled kaptam.Remélem tudunk együttműködni,mint osztálytársak a jövőben és sebeid hamar behegednek.Most mennem kell,hisz becsöngettek matekra.Ég Veled!Köszönök mindent ,az Isten áldjon meg!Aztán ha esetleg nincs kivel kufircolni,szóljál nyugodtan.
2010. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ennyit nem kell rizsázni neki, mint az előttem szóló írta. :)

Röviden, de abban benne legyen a lényeg.

A "túl jó vagy hozzám" című szöveget pedig mindenképp hagyd ki, mert a lányok ezt utálják a legjobban mind közül.

ha már szakítasz, ne ilyen süket dumával szakíts.


22/L

2010. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gyújtsd fel.

egyik államban addig dughatod a hullát, amig meleg. felcsapod a napkollektorra, aztán már guminőként is alkalmazható.

nincs probléma a szakítással és az iskolai ügyekkel

néha azért fertőtlenítsd le. pl vmi cianid vegyülettel

2010. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, mindenféle kertelés nélkül mondd meg neki amit gondolsz, amit érzel. Igen, eleinte sz.r lesz, hogy osztálytársak vagytok, de később megbékél ő is. Kész.
2010. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!