Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában (1-2 hete) kb éjjel-nappal a facebookon lóg. (Jó, akkor nem, ha velem van..) Tegnap rákérdeztem, hogy miért van fent ilyen sokat? Azt mondta vicces videókat néz. Ma megint megkérdeztem, de most messengeren.. mert nem hiszem, hogy 10 percenként videókat néz. Elküldte a telefonja screenshotját. Írtam neki, hogy bocsánat, stb.. de nem írt rá. Letörölt pár órával később, miután látta az üzenetet. Most mit tegyek?

21L, 20F


2016. dec. 18. 20:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tekinget más felé, mert kb mindig a kezembe van a telefonja. Ha esetleg így van, akkor azért van, mert az előző barátnőjét velem csalta hónapokig és ugyanolyan éretlen kis senki aki nem érdemli meg a törődést. :)
2016. dec. 19. 13:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!