Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuri8608 kérdése:

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganő akin észevenni vélek valamilyen

Vonzalmat irányomba de igazából nem tudom egyérteműen eldönteni hogy

Csak mint segítőkész kollégának gondol vagy esetleg több. Főleg napi első találkozásra jellemző

Kissé elpirul mosolyog stb. A helyzet viszont az hogy én nagyon kezdek szeretni eddig senki iránt nem éreztem semmi hasonlót, és most tanácstalan vagyok mert mivel egyedül neveli kisfiát és egyébként is elég komoly személy, nem szeretném elijeszteni stb .

Eddig úgy voltam hogy nekem nem kell komoly kapcsolat , gyerek végképp nem,,, most úgyérzem bármi megtennék érte. Értelmes válaszokat köszönöm előre is. Üdv:Gyuri


2016. dec. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
há figyelj gyuri.örülj , hogy valaki szemet meresztett rád.kapd el az anyukát aztán ,ha passzoltok jó ha nem akkor úgy is jó.igyis úgyis jó.érted?
2016. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
" most úgyérzem bármi megtennék érte. " Akkor mit is kérdeztél?
2016. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húha, szerintem hívd el munka után egy filmezésre khmmmm egy kávéra :) sok sikert!
2016. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A lényeg hogy vele komolyan gondolom, nem szeretném elijeszteni. Edig úgy közeledtem az eddigi lányokhoz "valami majd lessz" . Vele kapcsolatban viszont nem szinte el megy a józan eszem...

2016. dec. 18. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd el egy kávéra, abban semmi nincs, mi kollegák között is szoktunk ilyet, hátsó szándék nélkül. Ha nem közömbös irántad, akkor az beszélgetésnél úgyis kiderül.

Sok sikert! :) Jó látni, hogy vannak még pasik, akik nem irtóznak a komolyabb nőktől. :)

2016. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!