Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szeretné, ha beleírn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné, ha beleírnám a szakdogámba. Mit tegyek? 21L

Figyelt kérdés

Durván 7 hónapja vagyunk együtt. Őszintén 21 éves, nálam 1 évvel később diplomázik.


Készül a diplomám vázlata, ő is elolvasta és rosszul esett neki, hogy a köszönetnyilvánítás részben nem találta a saját nevét. Párok, akik hasonló helyzetben voltatok, mit tettetek?



2016. dec. 20. 01:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg a családodnak a támogatást, és mondd neki azt, hogy őt is beleértetted. Én ezt tenném.
2016. dec. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A családomnak megköszöntem, de ebbe ő nem értette bele magát és bántja a dolog, többször is felhozta rövid időn belül (persze nem támadóan).
2016. dec. 20. 01:21
 3/24 A kérdező kommentje:
*ő szintén
2016. dec. 20. 01:25
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd azt, hogy majd a publikált verzióba belekerül. :)
2016. dec. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az miben lenne segítség, ha füllentenék? Nem kötekedni akarok, de márciusig le kell adni a véglegeset, szóval csak "időnyerés" lenne.
2016. dec. 20. 01:31
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most ez ilyen gondot okoz neki,akkor elég nagy bajban leszel vele később.
2016. dec. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
jézusom :D te valami kisfiúval vagy együtt, egy igazi férfit rohadtul nem zavarna egy ilyen, hogy jaj a barátnőm nem írta oda a nevem. lol ez a kérdés nem értem, hogy lehet komoly
2016. dec. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Krukutyán Levente ***** válasza:
93%
Nem írta, hogy hisztizett a srác. Mondjuk elég érdekes kérés, hát írd bele, ha ez örömet okoz neki. Néhány plusz karakter leütése csak nem akkora gond.
2016. dec. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

Végiggondoltam a kérdést.

Aztán arra jutottam, hogy írd bele két okból:


1, ha valami "csoda", vagy akármi folytán ő lesz a férjed, akkor ott az ékes bizonyíték, hogy te beleírtad őt és már akkor tudtad a szíved mélyén, h "Ő" az.


2, ha szétmentek, legalább lesz egy emlékezetes név a múltból mikor visszaemlékszel erre az egészre, aztán majd egy jót mosolyoghatsz rajta, hogy volt ilyen is.


De ha egyáltalán nem érzel késztetést egyik megközelítésre sem akkor ne írd bele és emelett tarts ki. Ne foglalkozz vele, hogy mennyire sértődik be vagy sem.

2016. dec. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért érzi úgy, hogy bele kellene kerülnie? Mivel támogatta a szakdolgozatod létrejöttét? Legtöbb esetben a család sem tesz semmit hozzá, csak szokás miatt kerülnek bele. Nekem például csak 2 oktatóm neve került bele, akik tényleg véleményezték valamilyen formában.
2016. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!