Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőmbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmbe vagyok szerelmes, de teljesen kifordult önmagából. Hogyan kaphatnám vissza? Mi történt vele?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel februárban szakítottam.Ellaposodott a dolog.Ő kérte,hogy próbáljuk megmenteni a dolgot.Már szétmentünk kétszer más okból,de mindig kibékültünk 3-4 hónap után.Általánosságban ez egy jó kapcsolat.Nagy barom voltam,hogy elhagytam.

Mostanában teljesen más.Bulizni jár,nőiesen öltözik(magassarkú,stb),állandóan másik sráccal randizik(már párszor láttam,de sosem csinált egyikkel sem semmit;semmi csók vagy legalább kézen fogva sétálás).Okos is és nagyon jó a humora.Kevés ilyen lány van.

Beszéltem vele,hogy mi ez a hirtelen változás.Erre azt válaszolta,hogy már tisztában van azzal,h milyen pasira van szüksége. Végre képes kimondani,hogy mit szeretne és nem fél ,hogy egyedül maradna.

A legjobb barátnője szerint semmi baja sincs,sőt szerinte pont most van nagyon jól.

22 éves ha ez számít valamit.Nekem hiányzik a régi balerina cipős,kicsit kislányos barátnőm.Most is szeretem,elfogadnám ilyennek is.Csak érdekel,hogy mitől változott meg ennyire. Pasi van a dologban?


2010. máj. 3. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:

"A legjobb barátnője szerint semmi baja sincs,sőt szerinte pont most van nagyon jól."


Meg is találtuk a probléma forrását. Egy kapcsolatra nincs senki olyan káros hatással, mint az "A legjobb barátnő".


A 3-4 hónapos periódusban még lazán benne vagy, tehát szerintem próbálj meg beszélni a lánnyal. Mond el neki, hogy mit érzel.

2010. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem raerzett az elet izere es megtapasztalta az egyedullettel jaro kellemes dolgokat. Ez altalaban elmulik egy kis ido multaval es kesobb visszater a regi enje es ujra parkapcsolatra vagyik majd.
2010. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pasi miatt, inkább csak nőiesebb lett/akar lenni és valószínű tetszeni is akar a fiúknak.
2010. máj. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
belsőleg is más: nem igazán érdekli,h mások mit gondolnak(régebben nagyon figyelt erre);régebben állandóan félt,h biztos nem képes X feladatot megcsinálni(most biztos abban,h akármit képes elérni...);mindig ő igazodott másokhoz-most mások vagy igazodjanak hozzá vagy ...,stb
2010. máj. 3. 00:51
 5/8 anonim ***** válasza:

egy kapcsolat vége a nőknél általában egy új élet kezdetével jár. gondolok itt olyanokra, hogy én pl a komolyabb szakításaim után minimum hajszínt váltottam, félig-meddig tudatosan, az volt bennem, hogy ha másféle pasit akarok, akkor másnak kell lennem nekem is, mert amilyen most vagyok, azzal ugyanolyanokat fogok megfogni, amilyeneket eddig. szóval talán ezért. lehet, hogy ez alkalommal komolyan gondolta a szakítást. :(

mindenesetre sok sikert kívánok neked!

2010. máj. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy szakítás sokat változtathat egy emberen.

Én is más lettem egy kicsit. Másképp gondolok sok mindent, és sokkal nyitottabb vagyok. A szakítás után jöttem rá, hogy volt barátom mellett nem az voltam, aki valójában vagyok. Valahogy rámtelepedett az ő tunyasága és unalma. Most sokkal vidámabb és életteltelibb vagyok, mint mellette voltam. És persze a külső is változik... Mert egyedülállóként azért próbálkozunk új kapcsolattal. :) Szeretünk tetszeni az ellenkező nemnek.

És érdekes, mostanában egyre többen fordulnak meg utánam az utcán. Szóval egy szakítás kivirágoztatja az embert. Volt barátnőddel is ez történt valószínűleg.

2010. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És sajnálom, de magamból kiindulva azt kell mondanom, hogyha ennyire jól érzi magát a mostani "bőrében", akkor elég kicsi az esélye, hogy újra visszatalál hozzád.
2010. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2010. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!