Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalhatok meg valakit, akivel tartosan boldogok lehetunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27 eves ferfi vagyok es az lenne a problemam, hogy nem tudok egy no mellett sem megallapodni. Tavaly augusztusban ert veget egy 6.5 eves kapcsolatom. Komolyan gondoltam es nem is leptem felre sosem. Mar komoly terveink is voltak csak felmerultek olyan problemak, amiket mar nem tudtam felvallalni es ezert jobbnak lattam, hogy szakitsunk. Es bar nem volt konnyu az azt koveto idoszak de latom, hogy igy kellett lennie. Azota ev vege korul volt egy uj kapcsolatom, ami kb 1.5 honapig tartott, azutan szakitottam vele. Most ismet van egy uj kapcsolatom mar 1.5 honapja. Viszont megint egyre gyakrabban gondolok arra, hogy dobnom kene mert semmi ertelme es inkabb mast kene keresnem. Felek, hogy mar sosem leszek tartosan boldog egy no mellett sem. Nem vagyok rossz kinezetu ferfi es mas teruleteken sem tartom magam rossznak. Emiatt nem gond az ismerkedes. Nem igazan az egyejszakas kapcsolatok vezerelnek. Szeretnek egy olyan novel megismerkedni, akivel hosszu tavra tervezhetek es csaladot alapithanek. De ezt nem erzem normalisnak, hogy par havonta cserelgetem a baratnoimet, mert valami nem stimmel. Ezzel mas is igy van, vagy velem van a hiba? Rossz erzesem van amiatt, hogy ezek a nok tobbnyire mar kezdenek is erezni irantam, de en viszont keptelen vagyok. Es nem akarok senki erzeseivel sem jatszani, viszont ha erzem, hogy nem fog mukodni, akkor magamat sem akarom szivatni. Ez igy normalis? Mit csinalnatok a helyemben?


2010. máj. 3. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy akivel együtt voltál 6.5 évig, őt nem kellett volna dobni. Szerintem menj vissza hozzá.


Mi volt az a probléma, amit nem tudtál felvállalni?

2010. máj. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki 6.5 éve egyött volt egy csajjal az simán tud tartani egy hosszú kapcsolatot.
2010. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy tudsz Te kitartó lenni, hiszen 6,5 év azért nem kevés.

Arra gyanakszok, lehet, hogy az új barátnőidben a régi barátnődet keresed. (arra az állapotra gondolok, amikor még jól megvoltatok). Persze, ez csak feltételezés, korántsem biztos, hogy ez áll a háttérben.

Ha valakibe beleszeretsz, tarts ki egyszerűen mellette, menni fog!

2010. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akivel egyutt voltam 6.5 evig, vele az elso 3-4 ev nagyon jo volt. Utana kezdodtek a gondok, amikre sosem kaptam valaszt, hogy mik is azok. A szakitas elott mondta el az osszeset es tul sok volt egyszerre hallani. Egyebkent a tortenethez az is hozza tartozik, hogy en kijottem kulfoldre, O pedig otthon maradt. Eredetileg csak egy 6 honapos kiutazasnak indult. De aztan adodott a lehetoseg, hogy maradjak es mar okom sem volt hazamenni. Ezert is vagyok meg mindig itt.

A szakitas ota sok ido eltelt es ugy erzem, hogy ismet kesz vagyok egy rendes kapcsolatra, de megsem tudok erezni. Es nem tudom, hogy ez mikor fog valtozni, mar ha fog egyaltalan...

2010. máj. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!