Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
valami olyat szeretnék amihez nem kell különösebben kreativitás vagy hasonlok csak bemenni a boltba és megvenni. de olyat amibol tudja h szeretm és örül neki. 22 éves
2007. nov. 19. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátomnak alsógatyát vettem :)
2007. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezzel a kérdéssel én is bajban vagyok...az én párom is 22 és nem tudom mit vegyek!vagyél neki gyűrűt:P
2007. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerényebb ajándékra vágysz,akkor a ketté törhető szivmedálok jó megoldás.

Vagy nézz valami olyat,amiről tudod,h régóta vágyik rá.Pl ha van egy könyv,amit már régóta el akar olvasni.Itt az alaklom.Te is mered a kedvesedet!

Tipp a Wörösmarthy téren lévő karácsonyi vásárban sok érdekes dolgot találhatok!

2007. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasik is jobban értékelik a kreatív dolgokat. Nem gondolok egy nagy dologra, csak pl. arra, hogy csinálsz neki egy falinaptárt a legemlékezetesebb képeitekkel. Annak tuti örülne. Felteszi a falra, így akkor is vele lehetnél, amikor nem vagytok együtt.
2007. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg épp a pasik nem értékelik a kreativ dolgokat. Pedig mi nők abban vagyunk a legjobbak. de mondjuk ez nem egy olyan dolog mint amit te leirtál, ed nem rosszötlet egy karóra. a napokban jutott eszembe és nekem egyre jobban tetszik az 9tlet, ughogy lehet azt is kapja:D
2007. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a gyűrűnek és a ketté törhető szívnek inkább mi nők örülnék, nem a pasik. Azén barátom speciel értékeli a kreatív ajándékaimat, és szeretek is ilyenek csinálni. Szerintem nem nagy cucc, ha veszel egy kreatív hobby boltban puffy festéket, ami ha megvasalod felpuffad, és ezzel pólóra, boxeralsóra rajzolsz, írsz valami vicceset. Az sem baj, ha tudod mire vágyik és azt veszel neki. Vagy egy pólót, pulcsit, amilyen stílusút szeret, ezekre mindig szükség van. Vagy egy fotóalbumot tleraksz a közös képeitekkel, ehhez nem kell nagy ügyesség. Sok sikert! Remélem segítettem!
2007. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi már hasznos dolgot veszünk egymásnak. Én tollat veszek neki gravírozással, mivel sokszor használ tollat és tönkrement neki. Én hasznos ajándék híve vagyok.
2007. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!