Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen?! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 5 évig voltunk együtt. Édesapám december elején elhunyt. 4-5 éve nem igen beszéltem vele, alkoholista volt, nem voltunk szoros kapcsolatban. A barátom a TEMETÉS NAPJÁN írt iMessage-n, hogy "végeztünk". Hozzáteszem azért, mert az elmúlt 2-3 hétben semmi kedvem nem volt semmihez (se elmászkálni, se szex, szomorú voltam, nem mosolyogtam, stb..), temetés után (23.-án volt) nem volt kedvem vele lenni, mert egyedül szerettem volna lenni és utána írta ezt. Hogy lehet valaki ilyen? Persze azóta szid, hogy csak kihasználtam stb.. Pedig tényleg azért magam alatt vagyok, hiszen apukám volt, hiába nem volt szoros a kapcsolat.. Nem értem komolyan.. Hogy lehet ilyen? Ti mit tennétek?

22L, 23F


2016. dec. 27. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzéketlen fasz
2016. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tennék semmit. Elengedném. Egy ilyenért nem kár, én úgy érzem. Egyébként is fiatalon jöttetek össze, most is fiatalok vagytok még, igazán semmit nem veszítettél- azt legalábbis, hogy egy ekkora érzéketlen, önző tahótól megszabadultál, nem lehet veszteségnek elkönyvelni. Valószínűleg már egy ideje nem is szeretett, innentől kezdve csak te nyertél a szakítással: lehetőséget, hogy találj egy normális, szerető párt.


Részvétem apukád miatt.

2016. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberekkel nem kell foglalkozni. Részvétem apukád miatt, legyél erős, a hülye gyereket meg felejtsd el. Meghal apukád, szomorú vagy és emiatt dob.. Gyennyláda.
2016. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen fäsztarisznya a srác. Fogadd együttérzésemet és engedd el a srácot. Találni fogsz majd egy klasszisokkal jobbat.
2016. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem édesapád miatt! Az ilyen emberek miatt pedig egy percig ne bánkódj, kb annyi érzelmi intelligenciával bír mint egy darab kő.
2016. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A srác értékelése:

Empátia: 0

Emberség: 0

Együttérzés: 0

Önzőség: 100


Részvétem apukád miatt, ezt a korhadt tuskót viszont egy percig se sajnáld!

2016. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!