Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel most feldühítettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most feldühítettem, vagy felkeltettem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Szóval a lány, akibe bele vagyok zúgva ma kérlelt, hogyha bármi van, amit elmondanék neki vagy bevallanék, azt csak mondjam ki (hogyne lenne...) én meg persze kussoltam...


Aztán pár órával később, amikor már szarul éreztem magam emiatt, hogy én hülye nem mondtam semmit, MSN-en írtam neki, hogy valamit elakarok mondani neki személyesen...


Szerintetek ezzel felhúztam, hogy ilyen határozatlan vagyok, vagyis "játszadozom", vagy inkább kíváncsivá tettem, hogy "vajon ez a srác meg mit akar mondani?"


Esetleg írjak neki egy SMS-t, vagy felhívjam, és kérjek elnézést, hogy ez az egész így alakult?


2010. máj. 3. 17:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A reakciója MSN-en nem volt negatív....
2010. máj. 3. 17:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem foss a táskájába, az tutira felkelti az érdeklődését.
2010. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak minél hamarabb mond el neki, ne húzd az agyát.
2010. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A mindegy nem jó válasz....mármint nekem nem mindegy, hogy felhúztam-e vagy sem....


Csak bízhatom abban, hogy talán nem...

2010. máj. 3. 17:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem!Bízni fog benned és megbecsül hogy elmondtad neki!:)
2010. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért dühítetted volna fel? Nem értem...semmi idegesítő nem volt ebben a helyzetben szerintem. Legalábbis én nem idegeltem volna fel magam az biztos. Mondd el neki minél hamarabb és ennyi.
2010. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy értettem azt, hogy mindegy, hogy mindegy, hogy milyen formában keresed, sms, msn, felhívod, elmész hozzá, csak ne hagyd, hogy tovább egye magát, hogy vajon mi van...
2010. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem húztad fel:) Jobb is, hogy élőben fogod neki bevallani:) Sok sikert!!
2010. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem kiváncsivá tetted. és mindenképp élőben mondd el:) hajrá
2010. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Akkor felesleges is volna most felhívnom azzal, hogy "bocs, hogy ez ma így jött ki stb. blablablabla.....?"
2010. máj. 3. 18:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!