Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vég kezdete vagy a kezdet vége?

Figyelt kérdés
Nagyon boldogok voltunk a barátnőmmel. Azonban az édesanyja megtett mindent annak érdekében, hogy szétmarjon minket. Félév már csak arról szólt, hogy a barátnőm: sír, anyu ezt-meg azt mondta, anyu nem akar téged stb. Mindez annyira megmérgezte a kettőn között lévő kapcsolatot, hogy nekem már nincs kedvem, türelmem, érdeklődésem is elfogyott a párom felé. Számtalanszor tettem neki javaslatokat, hogy mit lehetne tenni, de semmivel sem tudom meggyőzni mert olyan befolyása van az anyjának rá hogy nem igaz. Hiába ordít, káromkodik, undorítóan beszél az anyja vele még is tűr- és tűr.
2016. dec. 31. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az anyós komoly rizikófaktor. Nincs sok esély a normális kapcsolatra. Lépj tovább.
2016. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Egy egyszerű kijelentés:"Én sem lehetek mindenkinek szimpatikus."

Szerintem hatásos.

Ha tűr az anyjával szemben,akkor szeret,csak nem mer szembeszállni.

Mindkettőtöket mérgez,voltam már ilyen cipőben is.

Hozzám költözött,és nem vette fel a telefont 1X sem.

Az anyja megbékélt,belenyugodott.

Engem választott,mert szeretett.

2016. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtős ez a kapcsolat. Aki ennyire befolyásolható, azon nem lehet segíteni, főleg ha maga sem akarja.

Majd vénkisasszonyként, miután az anyuka mindenkit elmart mellőle, talán rá fog jönni, hogy mennyire önző az anyja. Sajnos te nem tudsz ezen segíteni. Keress valakit, aki felnőtt, önálló ember, nem pedig a szülei bábja

2016. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Volt már úgy hogy 1 napra elment a mamájánál. De az anyja csengetett mondván "kitaposom a beled ha nem jössz haza" Másnap már otthon volt. A másik dolog meg az volt, mikor elmentünk szülinapra az anyja nem akarta elengedni. Mondta nekki hogy inkább leszurja de akkor sem lesz velem! Erre a barátnőm másnapra hazament (mert ottalvós buli volt) és piskótát sütött átkozódások közepette.
2016. dec. 31. 10:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Amíg a barátnőd nem képes kiállni melletted az anyjával szemben, addig reménytelen a helyzet. Tipikusan olyan ember, aki még 30 évesen is az anyja pincsikutyája lesz.
2016. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ezt csak a csaj tudná megoldani, te nem teheted meg helyette. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2016. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves? Tanul még?
2016. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megvívtam ezt a csatát egy lánnyal. A mamája mindenbe beleszólt, mindent ő mondott meg, pedig 25 éves volt...



Veszítettem a végén, még mindig a mamáját istápolja, azóta sincs senkije, pedig évek teltek el.


Hidd el, ha valaki nem akar kiszállni ebből a családi játszmából, akkor nem fogsz tudni mit tenni, neki csecsemőkora óta ez az élete, ebbe nevelkedett, ez a természetes, a mama az első, és ha fejre állsz, akkor is ez lesz (én több mint 1.5 évig küzdöttem, szerettem azt a lányt, de utólag azt mondom, megmenteni csak azt lehet, aki akarja, hiába mondtam, hogy költözzünk össze albérletbe, bármit, a végén mindig a mama szava döntöttÖ

2016. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit teátrális a kérdés, nem? Komolyan csak a kérdéshez jöhetne az a zene ami a "Rekviem egy álomért" végén van.


De sajnos az anyós nagy baj. :(

2016. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

menekülj ebből a közegből.

saját tapasztalat, ugyan ez a sztori azzal a kivétellel hogy az anyósjelölt nem beszélt ilyen alpári módon.

2016. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!