Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj aki tetszik nekem bő 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj aki tetszik nekem bő 1 hónapja szakított a barátjával. Megmondjam neki a napokban hogy mit érzek iránta vagy várjak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a "nagy könyvben" több idő van írva ilyenkor de megörülők :S
2010. máj. 3. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Várj.

Várd meg amíg túl lesz rajta, mert különben elhajt.

2010. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezen filozok hogy sztem már tul van rajta mert nem igazán műkődöt az előző kapcsolata
2010. máj. 3. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rohand le. Olvass a gesztusaiból. Próbáld rávezetni a témára, aztán el tudod már dönteni, hogy készen áll-e egy új kapcsolatra. :)
2010. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de megörülök ha nincs velem vagy ha tudom azt hogy nem fogok vele találkozni egy napig
2010. máj. 3. 22:14
 5/12 A kérdező kommentje:

De akkor mondogatom magamban azt hogy :

Ha nem pusztít el megerősít

2010. máj. 3. 22:15
 6/12 anonim válasza:
Szerintem menj oda hozzá, és mond el, hogy mi a szitu! Addig vársz ameddig lecsapják a kezedről! Én már jártam így, de 6 év elteltével nem felejtettem el, pedig én is bejöttem neki! Hajrá!
2010. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is javasolták,tessék megmondani neki,mert lehet hogy mások is dettó így éreznek iránta...!

és mint tudjuk,hogy az a kutya b.szik amelyik gyorsabb...:)(bocsesz)


Mond meg neki,ha idő kell,te tudsz várni...,de tudjon róla,hogy valakinek fontos!

Sok sikert!

Aztán gyere mesélni...

2010. máj. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

06:06

köszi a segitséget

ha összejön mesélni fogok :D

2010. máj. 4. 08:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ennyi idő és sikertelen próbálkozás után rájöttem ,hogy szavakkal semmire sem mégy, tettekkel kell koopáreálni..


Ha odamégy egy csajhoz, és azt mondod neki, hogy tetszik, vagy bele vagy zúgva, az olyan semmilyen...max elgondolkozik rajta, de ennyi


Viszont ha szervezel közös programokat, olyanokat, amik egy randira hasonlítanak (fagyizás, séta a parkban, olyan témák, amivel zavarba lehet ejteni a másikat, korcsoláyzás...) akkor előbb utóbb tudatosulni is fog a lányban a dolog...

2010. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ígéretemhez híven mesélek de csak röviden és tömören.

Összejött a dolog köszi mindenkinek a segítséget! :D

2010. máj. 21. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!