Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te ideges lennél a barátnődre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ideges lennél a barátnődre ha leves után, főétel helyett csak gesztenyepüré lenne tejszínhabbal?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 15:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Egyrészt szeretem a gesztenyepürét tejszínhabbal, másrészt bármit is főz, hálás vagyok érte, harmadrészt megalázónak érezném ilyesmi miatt idegesnek lenni.
2017. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tennék rá! Összeütnék valami másodikat, van recept, vannak fél kész ételek, gyorsan elkészíthető ételek, pl. egy spagettit összedobni nem nagy kaland. Inkább magamra, vagy a sorsa vagyok ideges,hogy egyáltalán barátnőm sincs. Ja, főétel, valamelyik nap vettem egy grill csirkét készen, csináltam hozzá krumplipürét és megvolt a kajám. nagyon "nehéz" volt, meg kellett hámozni a burgonyát, több darabot is, kockára vágni, megmosni, aztán beletenni egy edénybe, vagy fazékba, önteni rá vizet,hogy ellepje, megsózni majd megfőzni, ugye ehhez idő kell, nem sok kb. olyan 20-30 perc, majd leszűrni, aztán összetörni, ki mivel szokta én egy evőkanál margarint,meg egy kis doboz tejfölt használok erre a célra.
2017. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

A leves jellemzően kitágítja a hasat, és a főétel így könnyebben mehet bele. Viszont egy gesztenyepürével nem fog megtelni, vagy elég hamar újra éhes lesz.

Viszont,

Egy tésztát nagyon gyorsan el lehet készíteni, felteszel vizet bele egy kanál sót, kb. 10 perc múlva ha forr, akkor mehet bele a tészta, és amikor puhább lesz, már kész is. Veszel mellé a boltban egy milánói/bolognai-mártást, és a második fogás már tálalható is.

2017. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Azért az sem mindegy, milyen leves. Egy sűrű ragu vagy gulyásleves után, ami gyakorlatilag egytálétel, lehet tálalni a desszertet.
2017. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#15 (14-es vagyok)

Mondjuk ez igaz. Én egy egyszerű zöldséglevesre gondoltam, ha esetleg még ő is kezdő a főzésben...

2017. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
Kisapam, főzzel. Ha tőlem elvarnad a kiszolgálást, nem sokáig lennénk együtt.
2017. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%

Sosem eszünk két fogást, maximum a barátom, ha még éhes, nekem a leves is főétel, hacsak nem étteremben eszünk.

De a barátom ha még éhes, a leves után, amit valószínűleg szintén ő készített, csinál még magának második fogást, nem gyakorin picsog :D

Ha ez nem trollkérdés, remélem a barátnőd megválik tőled hamarosan.

2017. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Egy tartalmas, húsos leves után simán adnak édességet bármilyen menüben és/vagy menzán is.


Ha viszont éhes maradnék, főznék kettőnknek korai vacsorára valami laktatóbbat.

2017. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%

Eltartod a nőt? Nyilván ő is dolgozik.

Undorító kamu kérdés.

2017. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
??? Kutyát-macskát nem érdekelne a dolog. Ha nemsokára újra éhes lesz, akkor az az ő maflaságából adódik.
2017. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!