Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm teljesen ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm teljesen ki van bukva, hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Barátő 18 és teljesen ki van bukva, hogy nincsen párja. Nekem és másik bnőmnek már több mint 1 éves kapcsolataink vannak, őneki meg senki. Elég visszahúzódó és csendes, fiúk előtt különösen szégyenlős(alig beszél). Van 1 srác aki évek óta tetszik neki, de az még észre sem vette.

Mit lehetne tenni, h az a srác észrevegye, vagy valaki más. Hogyan lehetne bnőm előcsalogatni a csigaházából?


2010. máj. 4. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg salátával és egy kis vizet is csepegtess rá.akkor kibújik.
2010. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehogy....majd ha egyetemre kerül,v munkahelye lesz-talán lesz esélye megváltozni...
2010. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp növeljétek valahogy az önbizalmát,mert így nem lesz esélye kapcsolatra...öltözzön ki, sminkeljen, kicsit legyen más mint eddig akkor talán a srác is jobban észreveszi.:)
2010. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a kerítőnőnek kéne állnod:) csak ha más már nem marad. De azt akkor mindenképpen beszéld meg vele, ha beszélsz a sráccal róla! Különben nagy sértődés is lehet belőle.

De a legjobb, ha együtt pasik nélkül elmentek szórakozni, és akkor ott talán oldottabb lesz.

2010. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na ezen hatalmasat röhögtem. Jók vagytok!

2.válaszoló Köszi én is ebben bízom, csak rossz úgy a tegnapi randiról áradozni h tom h őneki ez nem jó és fáj

2010. máj. 4. 19:10
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha elmegyünk valahova szórakozni akkor is alig lehet táncra bírni

Amúgy hova lehetne menni ismerkedni?

2010. máj. 4. 19:13
 7/9 A kérdező kommentje:

Jól öltözik, nálam sokkal jobban és a sminket is jobban használja mint én.

Kerítő biztos nem leszek mert én sem ismerem a srácot.

2010. máj. 4. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha megdobtok egy emaillel, benne egy képpel, akkor meglátjuk, hogy segíthetek-e. :D

22F

2010. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vigyétek a bulizni :D kis önbizalom növelés, amúgy én is ilyesmi voltam most már kicsit bátrabb vagyok mert rájöttem, ha nem is próbálkozok, hogy legyen pasim, akkor nem is lesz
2010. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!