Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összekaptam a csaj haverommal/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összekaptam a csaj haverommal/barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt a hülye "játékot" játszottuk, hogy ő, persze csak hülyeségből nem szól hozzám. Aztán erre én rákontrázva nem csak hogy nem szóltam hozzá, hanem (mivel 3an voltunk egy helyen) a másik valakivel beszélgettem, bevontam a beszélgetésbe, őt meg mellőztem.


Szóval ártatlan kis..hát nem játék, és nem is tréfa, mert bár én azt hittem hülyül, de komolyan megsértődött.


Mit tegyek? Hívjam fel most este, vagy holnap személyesen? Egyértelmű, hogy személyesen...csak nem-e addig meg még jobban megharagszik, hogy meg sem akar hallgatni...??


2010. máj. 4. 19:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából személyesen tudnék neki olyan szépeket mondani, meg olyan dolgokat, hogy fontos nekem, hogy mit jelent számomra, telefonon ezeket azért nehéz...
2010. máj. 4. 19:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Csajhaver.Pffffffffffff.

Talán barátné,barátnő,barát.

Csaj:cigányul lány.Chaver,cheverim:barát héberül.

2010. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje felnőni mindkettőtőknek.
2010. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fel vagyunk nőve, és tudom hogy hülye játék, biztos szarul esett neki, itt a lényeg a bocsánatkérésen/megbeszélésen van...


Telefonon ma este, vagy holnap személyesen?

2010. máj. 4. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefon. Este majd gondolkozik, holnap meg ráadásként beszélsz is vele személyesen.
2010. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!