Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fugghetnek ossze ezek az esemenyek, szakitas, emailcimfeltores?

Figyelt kérdés
Egy 3 hónapja jöttünk össze a fiuval, s bar az elejen jol indult, de en atvettem az iranyitast, vagyis nagyon nyomultam, kerestem, es en akartam jobban. Olyan sokat nem tudtunk talalkozni, mivel nem egy varosban lakunk, de naponta beszeltunk, reggel este. Es eleg sokat nevettunk, mig karacsony elott ki nem fakadtam, hogy en komolyan akarok vele lenni, tobbet lenni, szerintem eszre vette hogy beleszerettem. Sajnos o az a fajta, akinek ezer ev nem volt komolykapcsolatja, csak kalandozik. Ugy hogy ezzel vegkepp eljesztettem, bar utanna meg talalkoztunk, es mondta hogy nincs mas lany, de aki ilyen stilusu az mindig keresi az ujat. Szilveszter utan 1-2 nappal meg beszeltunk, randira hivtam, ugy egyeztunk hogy meg beszelunk, aztan aznap mar el se olvasta az uzenetem es masnap sem. Ra par napra meg megszakitott minden kapcsolatot velem szo nelkul. azanap amikor mar nem irt, volt egy olyan, hogy mondtam neki, ha valaki meselt rola, de nem mondtam hogy ismerem, ezutan mar nem irt o tobbet. Es pont ezanap utan valaki feltorte az emailcimem, es probalkozott a facebook fiokommal. Lehet ha mas lany van kepben, lehet ha o nem akar komolyat es sok voltam, de lehet ha nem is bizik bennem es o akarta feltoretni a fiokom? hisz ki mas tenne?
2017. jan. 10. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs is életben?

Én felhívnám telefonon. Ha felveszi, akkor mondd , hogy beszélni akarsz vele.

Elég furcsa történet.

2017. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sikerult utanna vele beszeljek, de meg azt a nehany szot is harapofogoval huztam ki es szerintem nem oszinte. De nem tudom ki torhette fel a fiokom, masal nem randiztam.
2017. jan. 10. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
mégis hogy törik fel az email címedet? az a jelszavad, hogy 1234? :D
2017. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hanem alternativ emailcimet allitottak be, nem a jelszavamon keresztul..nem tudom hogy, de feltortek, spont gep elott ultem ahogy jott az email, h a facebook jelszavamat is at akarjak allitani
2017. jan. 10. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy összefügg. Elég pszichopata ez a pasi. Vigyázz.
2017. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig a legvalószínűbb, hogy túl rövid volt a jelszó, amit használsz.
2017. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!