Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni, hogy az expasimnak van-e uj nője, ha tőle ciki megkérdezni, de ismerősöm nincs aki ismerné?

Figyelt kérdés
3.5hónapja megszakadt egy kapcsolat vita miatt,nics eldöntve,vége van-e.azóta nem kerestük egymást.ma délután láttam távolról láttam volt pasimat,mintha egy nőt ölelgetett volna padon,de nem biztos,jól láttam-e.közelebbről idősebb nőnek tünt,akivel nagyban beszélgetett.aztán esni kezdett,hazarohant,és abból az irányból egy fiatalabb nő jött.idges vagyok,jól láttam-e dolgokat,nem vagyok biztos.
2010. máj. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

iwiw-en keress ra, ott lehet van rola vmi.

Meg jobb lenne ha inkabb nem nyomoznal utana, az megalazo es teljesen felesleges. Egy darabig en is szaglasztam a volt pasim utan h van e vkije, de vegulis ezzel csak magamat huztam fel, mert minek?? inkabb keress Te is vmi kellemes elfoglaltsagot :) mondjuk egy uj szerelmet.

25/L

2010. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha három és fél hónapja nem is keresitek egymást, akkor egyértelmű, hogy vége, ez már nem is lehet kérdés.

Azaz, már tök mindegy hogy van-e új barátnője vagy sem, hisz szabad ember, azt csinál amit akar, azzal jár akivel akar.

Nem most kell kétségbe esni, hanem akkor kellett volna megkeresni.

2010. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy bánt,hogy megszakadt,hiányzik még,de olyan hirtelen jött a vita.valahogy visszaállitanám vele,azért érdekel,van-e valakije azóta.
2010. máj. 5. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűbb, ha megkeresed őt. És megdumáljátok, hogy lehetne-e folytatni mert neked hiányzik.És hogy miért nem léptél eddig? Ezt én nem tudhatom.
2010. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
írd ki a gyakorikérdések.hu-ra, hátha ismeri valaki a pasidat
2010. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!