Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kokotko kérdése:

Nagyon bánt, hogy szinte mindig találkozunk a barátnőm volt pasijával, mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

Ahányszor megyünk valahová bevásárolni, nagyon kellemetlen látni a barátnőm volt pasiját ,abból az okból, hogy:

Az a volt pasija a baártnőmnek 12 évvel idősebb volt ( egy pedofil), aki elvette a barátnőm szüzességét úgy, hogy a barátnőm csak 14 éves volt (most 17) és ő pedig 26! Kihasználta a hiszékeny kis 14 éves lányt... :( :( Nagyon fáj ,ha látom őt valahol. Legszívesebben agyon verném a pasit azért , amit tett anno 2 éve, de még most is fáj a dolog... :( Múltkor jóformán majdnem nekiütkozött a barátnőmnek, ahogy a barátnőmmel betértünk egy utcába :( Vajon a sors lehet az ,hogy mindig összetalálkozunk vele? - Megjegyzem, kissé beteges, de a csajomnak ő volt az első szerelme, és félek ,hogy ezáltal a barátnőm azt hiheti, hogy a sors úgy akarná, hogy vele legyen stb... Nem vagyunk semmiféle cigányok stb.

Köszönöm!



2017. jan. 16. 23:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Csak 12? Az én volt barátnőm és az exe között 21 év volt! 16 éves volt barátnőm, a pasi meg 37 amikor összejöttek! Amikor szétmentek, akkor barátnőm 21, a pasi 42!
2017. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ez számomra még mindig nyomot hagyott bennem :( NAgyon fáj...és ha úgy vesszük én lehettem volna "úgy" mint első pasi...csak az a fsz 3 hónappal előtte elvette szűzességét :(
2017. jan. 17. 00:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem valami 40+os pasit pedofilozol :D Ők kapta meg a csaj szüzességét és kész, felesleges ezen agyalnod hogy "ha 3 hónappal hamarabb megismerem...", mert ez semmin se változtat. Esetleg beszéld meg a barátnőddel hogy téged ez zavar, ő hogy érez ezzel kapcsolatban. Azzal nem tudsz mit kezdeni ha random összefutsz vele mert csak annyit tudsz tenni hogy elköltözöl másik városba, de csak ez miatt kissé erős lenne.
2017. jan. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy tudtok "szinte mindig" találkozni vele? Ha a munkájából adódik, keressetek másik boltot
2017. jan. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

ez nem véletlen.

a csávó követi a lányt, és vele téged is.


hasonló helyzetben én azt tenném, hogy valahogy szóba elegyednék a sráccal.

de nem támadólag meg stb. megkérdezném meddig voltak együtt, miért lett vége stb.

Normál hangnemben.

Utána beszámolnák róla hogy mi most milyen jól megvagyunk, és látom rajta hogy boldog velem, és megbízik bennem. Megkérném udvariasan, hogy nem akarom hogy ezt ő tönkretegye.

Ha jön a lőzöngés hogy különben mi lesz, meg csicska vagy ilyenek, csak mosolyodj el, és elsétálsz.

Ha továbbra is ugyanezeket csinálja, valahogy le kell állítanod, akár haverokkal, akár verőlegényekkel, de jobb belátásra kell bírd.

am én is 26 vagyok, elvből meg se próbálnék közeledni egy 14 éveshez... szóval valami nem kóser az arcnál tényleg.

2017. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a csávóval, a csajjal is komoly bajok vannak. És a csajszi is ugyanúgy akarta a dolgot, szóval nem a csávóra kell haragudni. Én konkrétan nem akarnék együtt lenni a lánnyal így.
2017. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáljatok más boltba menni jó pár hónapig, biztos máshol is van választék bőven és kerüljétek azt a helyet. Ha a lakhelyeteken is zaklat, akkor fel lehet jelenteni a csávót nyugodtan, viszont ehhez jó lenne, ha a lakhelyét is tudnátok és azt adnátok meg a rendőrségnek.
2017. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Téged kérdező inkább az zavar, hogy nem te voltál az első a barátnődnek, semmi egyéb oka nincs a hisztidnek. Ami szerintem nagyon undok dolog. A barátnőd is benne volt a dologban, nem erőszak történt, ergo ő NEKI akarta adni magát először, és ezzel a lázongással te nem tartod tiszteletben az ő döntését. Amúgy, ez nem számít pedofíliának- akkor lenne az, ha a barátnőd 14 helyett 4 éves lett volna az aktus idején.


És egyszerű: ne menjetek ugyanabba a boltba, ne a szokásos útvonalaitokon közlekedjetek, és máris meg van oldva a probléma.

2017. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem pedofília. A pedofília a nemileg még éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódás. Csak hogy ne keverjük a szezont a fazonnal.


Egy 14 éves fizikailag már képes úgy kinézni, hogy vágykeltő legyen, akkor is, ha fejben még szörnyen éretlen és bugyuta. És elég ha itt szétnézel, hány rosszul szocializálódott, nyomorék szűz srác van, akinek fogalma sincs, hogy kell hozzászólni egy nőhöz. Na nekik ezek a végtelenül naiv és buta kamasz lányok tökéletes választásnak bizonyulnak, mert egy zacskó chipsért képesek odaadni a szüzességüket bármilyen jöttmentnek, azt gondolva mennyire nagylányok.


Persze, szerintem is rohadt gáz, én se kezdenék kapcsolatot olyannal, akinek az életkora fele az enyémnek, de ők megtették. Amúgy menjetek másik boltba és probléma letudva.

2017. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :) DE mi nem konkrétan egy üzletben találkozunk, hanem ha megyünk valahova,akkor totál random felbukkan...ÉS nem tartom igaznak, azt hogy undok lennék az miat..nem az fáj,hogy nem én voltam az első, hanem hogy olyan korúval vesztette el...bszni rá,ha a fiú lett volna 17 éves. ÉS szerintem 14 évesen a lány még NEM FELELŐSÉGTELJES a döntéseiért, argó, 14 éves lány még naív, könnyű volt rávenni,nem ő akarta, a fiú könyörgött neki 3 hónapig, szóval nekem ne gyere ilyen undok dumákkal, mert egyátalán nincs igazad, egy 14 évesnek NINCS döntéshozatala egy 25 évessel szemben, ezalatt azt értem, hogy 25 évesen bármire rá tudsz venni egy 14 évest, ha elhiteted vele ,hogy szereted és ha 3 hónapig könyörögsz neki :) És legyek undok ,de nem tetszik nekem , hogy egy 14 éves csaj már nem sźűz, és legyek undok, azért ha nem azt szerettem volna, hogy a velem kifejlődött valódi érzelmekből, nem erőltetett szeretkezéssel vesztette volna l a sz¨zességét...Na, vélemény? :)
2017. jan. 17. 13:08
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!