Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tartja tiszteletben a kérésemet?

Figyelt kérdés

Számtalanszor megkértem már a párom egy adott dologra, ami nem lenne nahy dolog, engem mégis zavar.

Ő mindig elintézi annyival, hogy jó-jó, ida fog figyelni, de újra-meg újra ugyanaz van.

Az a helyzet, hogy kezdem magam egyre jobban felhúzni ezen. Nem is magán a dolgon, hanem hogy lesza.rja a kérésemet és azt hiszi, majd beletörődök.

Most már viszont tényleg betelt a pohár.

Mit csináljak? Álljak kicsinyes bosszút valami olyasmivel, ami neki fontos?

Úgy látom, a normális kommunikáció nem jön be nála


2017. jan. 20. 12:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ, mi az a kérés.
2017. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
A kérés annyi, hogy nagyon zavar, hogy nem képes magyarul, normálisan beszélni, hanem angol szavakat rak a mondatába néha, ami szerintem nagyon zavaró
2017. jan. 20. 12:25
 3/48 anonim ***** válasza:
32%

Persze, menj vissza te is a dedóba, és állj bosszút, minden megoldódik! Statisztikailag kimutatható, hogy a hosszútávú boldog párkapcsolat titka a játszmázás, nem a kommunikációa (vagy ha az nem működik, akkor értelmes partner keresése)

Csessz ki vele jól, észreveszi magát, varázsütésre megjavul, odaadó, figyelmes, és törődő lesz egyből!

2017. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Illetve a szakmájával kapcsolatos kifejezéseket teljesen szükségtelenül, amiket viszont nyilván nem értek és már unom, hogy viaazakérdezhessek, mintha én lennék hülye
2017. jan. 20. 12:28
 5/48 anonim ***** válasza:
27%

Egyre viccesebb :D

Az ember beszédstílusa ugyan alakul idővel, de nem úgy működik, hogy

- Figyi Béla, beszéjjé' már máshogy lécci

- Oké

Happy end :D

Én is elég sok angol kifejezést tűzök a mondataimba, és nem tudnék róla csak úgy, direkt leszokni. Hosszú idő alatt talán, de nem úgy működik, hogy gondolok egyet, és máshogy beszélek.

2017. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
3.: pont ezt írtam, hogy nem tudom, mit tehetnék! Tudom, hohy a bosszú kicsinyes, de a nornális kommunikációt hiába próbáltam, nem működik
2017. jan. 20. 12:29
 7/48 anonim ***** válasza:
25%
Szoval zavar, hogy buta vagy. Szerintem inkabb muvelodnod kene, nem lehuzni a parodat is. Mondjuk nem ertem, miert nem keres maganak intelligensebb part :)
2017. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Én sem használok olyan szakkifejezéseket direkt, hogy ne értse, szerintem érthető kérés, hogy ne kelljen már minden harmadik mondatára visszakérdeznem
2017. jan. 20. 12:30
 9/48 A kérdező kommentje:

7.: nem, kifejezetten nem vagyok buta :) viszont nem vagyok mérnökinformatikus, így ha c++ vagy c# kifejezéseket használ, azt nem fogom érteni.

Ugyanűgy, ahogy ő sem értené, ha orvosi terminológiát használnék, miközben vele beszélgetek

2017. jan. 20. 12:31
 10/48 anonim ***** válasza:
6%

Tehát elvárod, hogy csak azért, mert te kérted, változtassa meg a beszédmódját, a szókincsét, és a szakmai szakkifejezéseket úgy mondja el, hogy laikusként te is felfogd.

Ne haragudj, de tényleg buta vagy.


Nem elég, hogy állandóan piszkálod valamivel, még azon kattogsz, hogy "kicsinyes bosszút állj olyasmivel, ami neki fontos".

Az neked miért olyan fontos, hogy ő használ idegen szavakat, téged meg idegesít, hogy nem érted? Tényleg ilyen sza.rságon fog múlni egy párkapcsolat?


És még te vársz el tiszteletet a kapcsolatban? Hát, tudod, azt ki kell érdemelni...

2017. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!