Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóban bevallom neki. de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóban bevallom neki. de van értelme levélben is leírnom az érzéseimet, és azt is odaadnom?

Figyelt kérdés
Szóban nem biztos hogy mindent eltudok mondani amit elakartam, ráadásul amit mondok, annak felét úgy is elfelejti, a levél meg "örök", többször eltudja olvasni, akár a 7vége folyamán.
2010. máj. 6. 08:31
 1/8 Andrewka ***** válasza:
Hát ezt elég nehéz megmondani így. Kor, nem, szituáció?
2010. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a mai tinik nem értékelik a levelet. Inkább kiröhög majd, hogy levelet akarsz neki adni.
2010. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk
2010. máj. 6. 08:42
 4/8 A kérdező kommentje:

Én srác, ő lány....nem vagyunk barátok, én érezk iránta, viszont nem lehet köztünk semmi, mivel van neki valakije, bár nem működik köztük a dolog.


Én meg szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba...ezért fogok beszélni vele/egyben elmondom, mit gondolok, hogyan érzek iránta.

2010. máj. 6. 08:43
 5/8 Andrewka ***** válasza:

22 évesen már nem egészen így működne a dolog szerintem. Először össze kellene barátkozni vele, megismerni, együtt tölteni az időt stb. És majd szépen alakulnak a dolgok. Látni fogod rajta h ő is hajlik e feléd vagy nem. Nem kell sokkol egy majdhogynem vadidegen szerelmi vallomásával. Ezt a módszert hagyd meg a 14 éveseknek és fiatalabbaknak.


22/f

2010. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ismerjük egymást, jól megvagyunk...
2010. máj. 6. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet a levél. én is írogattam a régebbi páromnak, elolvasta, reagált is rá, tetszett neki. a mostani páromnak is szoktam néha írni (pedig ő 32 férfi), mégis őrizgeti, néha előveszi és újra elolvassa. mert én is jobban kitudom fejezni magam benne és több mindent letudok írni, mintha átbeszélnénk a dolgokat. persze utána sokszor meg is beszéljük, de egy levél tényleg jó, örök, szép, aranyos, kedves gesztus is.
2010. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsóak köszönöm...


Amúgy nem nyálas és csöpögős levelet írtam, amiben sorokon át arról ömledezek, miért legyen velem meg ilyesmi, csupán egy levél, amibe leírtam mindent.

2010. máj. 6. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!