Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer valakit nagyon szerettünk, de később eldobjuk magunk mellől, mert megismertünk valaki mást?

Figyelt kérdés

Hogy tudnak az érzések ennyire megváltozni??

Tudom, hogy nagyon szeretett a barátom, de most, hogy vége, úgy viselkedik velem mintha soha nem is ismert volna. Képtelen vagyok ezt felfogni.


2010. máj. 6. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy viselkedik veled, mintha sosem ismert volna akkor csak simán bunkó. :)

Attól még köszönhetene neked hogy szakítottatok, meg néha-nagyritkán dumálgathatnátok.

2010. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nagyon szeretett a barátom"


az egy dolog hogy mit hiszel és az más dolog hogy mi a valóság

2010. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudnád milyen sokan járnak így...

Ez ellen nem tehetsz semmit! El kell könyvelned magadban, hogy rossz lóra tettél. Találsz majd olyat is, aki komolyan szeret téged!

2010. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg azért is lehet, mert kihülhettek az érzések és már unalmas lett a kapcsolat és nem tudtatok semmi újat nyújtani mutatni a másiknak. És valószínű az is, hogy nem találtál meg mindent az előző pasidban.


Akkor ő volt a jó akkor őt szeretted ennyi.


De találtál mást akiben még több minden benne van amire vágysz, még több plusz. Aki még jobban kiegészíti azt az embert akire vágysz. Tehát pl: romantikusabb gyengédebb odafigyelőbb, humorosabb, szereti járni az országot nem csak otthon ülni stb stb.

2010. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha mi ne adj isten szakítanánk a barátommal, akit nagyon szeretek, én sem tudnék az utcán úgy köszönni neki, mint egy havernak a fájdalom miatt. inkább próbálnám elfelejteni, ,mintha soha nem is lett volna. nagyon nehéz ez.
2010. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!