Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú , 100%-ig bishi :D nagyon bejön , mikor meglátom ( mert egy suliban járunk , ő végzős , én meg elsős vok . ) , szóval mikor meglátom mindig elpirulok, zavarba jövök, ezt ő is látta már de mintha nem is érdekelné.. volt mikor rám nézett , de úgy mintha haragudna rám :(((( viszont a barátnőm szerint ( ő jobban ismeri ) kedves , jólnevelt srác ^^ . Nem tudok rajta eligazodni , nekem nagyon tetszik , de nem nagyon ismerem ... nemhiszem hogy tetszenék nei :((

Mit kéne csinálnom h felfigyeljen rám ?

please normális válaszokat :)


2010. máj. 6. 17:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam?
2010. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
járd el a markotabödögei csárdást előtte.
2010. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
mit jelent a bishi?
2010. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
a bishi a bishouen rövidítése , ez egy japán szó jelentése = szép fiú :)
2010. máj. 6. 17:39
 5/26 anonim ***** válasza:
nabaze:D
2010. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

azt már megtanultam itt hogy ne kérdezz rá úgy hogy : mit kéne tennem hogy FELFIGYELJEN rám.

akkor ilyenek írnak majd hogy szarj elé, hogy ugorj a nyakába vagy üldözd egy késsel meg ilyesmi...bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam.


ha azt akarod hogy észrevegyen akkor keresd a tekintetét, mosolyogj rá, hasonlók.

2010. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
köszi :) még csak ma regiztem :D ..
2010. máj. 6. 17:45
 8/26 anonim ***** válasza:

mindig minden beszélgetéssel kezdődik!

kötetlen, zavartalan beszélgetés, utána kialakul a hiányérzet, utána szerelem jobb esetben

ezért nem szeretem pl amikor a saját barátom az eladókkal kedvesen, mosolyogva és főleg! hosszasan beszélget

van már olyan eladó, aki az utcán is köszön neki, ha meglátja, mert ő is bishi :)

amit mindig is éreztet velem, pl engem folyamatosan kritizál

de nálad első helyen a beszélgetés a lényeg! aztán ki tudja mi lesz.sok sikert

2010. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Érdemi választ nem tudok adni, de bármit is csinálsz, igyekezz, mivel a srác végzős. Tehát már nem sokáig jártok 1 helyre. Magyarán: kapcsolj rá! :D
2010. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
köszi :) csak az a baj hogy eléggé bátortalan lány vagyok , tuti beégné elötte és ritkán látom . ha látom is akkor sincs egyedül :(((
2010. máj. 6. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!