Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naiv dolog azt hinni, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naiv dolog azt hinni, hogy ha ertem elhagyja a terhes feleseget, akkor velem nem fogja megtenni (ha ugyanilyen helyzetben leszek vagy mar lesz gyerekunk), ha igazan szeret?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 12:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Remélem csak egy polgárpukkasztó kérdés...


De, ha igaz!


Nem lennék együtt olyan "férfivel", aki képes elhagyni az állapotos feleségét, mert, ha vele megteszi mással is simán meg fogja tenni.


De, olyan nő sem lennék, aki képes szétrombolni egy családot.


Itt a legnagyobb áldozat a szegény gyerek lesz...

2017. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Igen, eléggé. A másik dolog az, hogy hogy van egy ilyen emberhez gusztusod
2017. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Haha. Ostoba.
2017. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem:( a karmaban nem hiszek. Mi van, ha azert tortenik ez velunk mert O az Igazi (es en neki),csak keson talalkoztunk.
2017. jan. 30. 12:58
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt, soha nem lehet tudni, ki és mikor fog elhagyni. Ugyan úgy meg van az esély rá, ha egy szűz pasi lesz a párod, akkor is.
2017. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
Akkor csináltasd fel magad te is, plusz-minusz egy egyedülálló kismama nem oszt, nem szoroz. Meg is érdemelnéd
2017. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Igen, borzasztóan naiv gondolat. A mostani párját is igazán szerette egyszer.. Mindent elmond az ilyen "ember" jelleméről és konfliktuskezelési módszereiről, hogy ilyen gerinctelen patkány módon képes viselkedni.


Egy másodpercig sem leszel biztonságban egy ilyen gusztustalan alak mellett (egyáltalán azt sem értem, hogy lehet egy ilyen szemétládát szeretni, nekem nem lenne hozzá gyomrom), de látszik, hogy te a saját bőrödön akarod ezt megtapasztalni.. Utána viszont ne sírj, mert maximálisan meg is fogod érdemelni, amikor megteszi veled is.

2017. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Terhesen otthagyni valakit,nagyon gáz.Nem is hagynám hogy valaki ilyet tegyen meg értem,nem lenne hozzá gyomrom.
2017. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
A karmában nem hiszel, de az "igaziban" igen :D Vannak bajok, annyi szent. Egy ócska, jellemtelen féregbe vagy szerelmes, csak gratulálni tudok. Bár ha képes vagy ilyen alakokkal leállni, akkor hasonló jellem lehetsz te is, majd szépen átbaszhatjátok egymást kedvetekre.
2017. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#8 miert ha egy 6hos gyerekkel hagyja el,az oke? Ugyanolyan. Nem mukodik nekik,valoszinuleg kesobb sem fog.
2017. jan. 30. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!