Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számít a pénz?

Figyelt kérdés
barátnömön észrevettem hogy másképp áll hozzám mert nincs annyi pénzem amennyit ő szeretne.ami van az elmegy a tankolásra mert öt fuvarozom munkábol haza meg ez a baj az a baj.sajnos nem milliokat keresek és megérzem ezt nap mint nap.féleg hogy elhagy emiatt.talán másképpen néz rám.magamra 1 ft ot nem költök mind ő rá megy.sajnos nemtudom mit mondhatnék.semminemjó neki és nagyon hálátlan felém.megteszek érte mindent ami tölem lehetséges.de semmit nemkapok vissza.itt a törődésre értem.ugyérzem hogy csak kihasznál engem.tusztában vagyok a dolgokkal.de az érzéseinknek nemtudunk parancsolni.nagyon szeretem öt.de kezd felnyilni a szemem

2017. jan. 30. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valóban jól láthatom a helyzetet???véleményt szeretnék
2017. jan. 30. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:

hát barátom....félelmetesen hasonló volt az én sztorim is, és ezt halál komolyan mondom.

mintha csak rólam írtál volna, durva...

pontosan ugyan ebben a cipőben voltam, a fizetésem 2/3-át a csajra költöttem, soha nem volt elég neki semmi, mindig többet akart.

cserébe alig kaptam valamit, törődést és odafigyelést szinte semmit, egyedül a szex az ami még "megmaradt" a kapcsolatunkban.

tudtam hogy kihasznál, de szerettem vagyis szerelmes voltam belé, és próbáltam nem tudomást venni arról hogy milyen megalázó amit csinálok.

aztán ott kellett hagynom a munkát, a céges kocsinak lőttek, megszűnt az "ingyen furikázás" a csaj el is hagyott rá 1 hétre.

egy valamit megtanultam ebből, soha nem fogom hagyni hogy egy nő is kihasználjon, elég volt 1,5 éven át hagyni magam kizsigerelni.

hagyd ott a csajt minél hamarabb, mert minél tovább maradsz vele annál rosszabb lesz.

2017. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem értem. Mihez képest áll hozzád másképp? Régebben több pénzed volt, vagy mi? Amúgy ha tippelnem kéne, egyszerűen megunta, hogy ekkora papucs vagy.
2017. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megunta azt hogy törődöm vele? hogy odafigyelek rá? hogy a szeretetemet ennyire kimutatom??
2017. jan. 30. 22:08
 6/8 tooHandsome ***** válasza:
Haver ha ez az utolsó három kérdés komoly akkor te nagyon nem ismered a nőket :D
2017. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán EGY pénzéhes Riherongy???
2017. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Jó úton haladsz afelé, hogy igazi lúzer legyél... De ha neked ilyen nő kell, akkor meg is érdemled.
2017. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!