Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan zavarna ha a párom hirtelen'zenész' lenne vagy túlgondoltam az egészet?

Figyelt kérdés

Szóval mi már három éve vagyunk együtt. Elmondhatom, hogy komoly a kapcsolatunk, együtt tervezzük a jövőt, én még egyetemre járok de utána tervben van az összeköltözés és a család stb.


Vannak ilyen kis vágyai, mint pl különleges autót venni(ez már meg van), motorozni akar(még nincs) és mostanában egyfeszt azon van, hogy ő zenész akar lenni, pontosabban dobos. Régebb is emlegette, hogy akar majd dobolni hobbi szinten, mondtam is neki, hogy az első fizumból kap egyet tőlem, látom mennyire akarja.

Aztán mióta felbomlott egy együttes a környéken-nem ilyen világhirü együttesre kell gondolni, hanem ilyen kis vidéki zenészek, akik lakodalmakra meg eseményekre jártak zenélni(épp azért bomott fel, mert a fő énekes családot alapitott)- azóta be van zsongva, hogy ő dobos lesz, alakit egy bandát és a helyükre lépnek.

De olyan szinten, hogy nap mint nap emlegeti és eljátssza magában hogy dobol.


Engem ez annyira idegesitett, hogy ma kijött belőlem és elmondtam neki, hogy sajnálom de én nem egy zenésszel jöttem össze, és nem tudnám elviselni, hogy egy nyugodt ünnepünk se legyen(szokás bulikat, bálokat szervezni minden ünnepen) és majd otthon egyedül legyek az esetleges gyerkőcökkel ő meg hajnalig zenéljen majd. Azt is mondtam, hogy úgy érzem sokkal jobban vágyik arra, mint arra hogy végre kialakitsuk a saját kis közös életünket, mert arról már nem is aradozik úgy egy jó ideje már.Persze mondta hogy ez nincs igy...


Aztán kicsit lehiggadtam és átgondoltam, hogy ez már úgysem valós álom, hisz még nem is tud semmin játszani, viszont teljesen elszomoritott hogy erre szemmel láthatóan jobban vágyik mint a közös családunkra, hirtelen arra gondoltam nem is kellek én az életébe, pedig azt mondta hogy mindig egy ilyen kis családcentrikus lányra vágyott. Szerintetek jogosan gondoltam ezekre vagy túlkomplikáltam?

Nyilván nem akarom semmiben sem korlátozni és visszafogni őt,hogy ne csinálja azt ami neki jól esik, de jogosan zavarna ha esetleg mégis ebbe az irányba menne? Hisz eleinte nem is gondoltam volna, hogy végülis egy 'zenész' az akivel összejövök....

21L


2017. jan. 31. 14:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Túlspilázod a dolgokat, de nagyon. Ha nem csinálhatja, amire vágyik, akkor úgysem lesz jó csaláadapa, nem hogy hagynád, h kibontakozzon a hobbijaiban
2017. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem értelek, ha tényleg érdekli a dolog akkor támogatnod kéne. Attól hogy zenész miért ne lehetne családja, főleg ha csak kis klubokban lép fel?
2017. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, minden kapcsolat alapja egymás kölcsönös elfogadása. Ha ez nem megy, akkor értelmetlen időt és energiát ölni abba a kapcsolatba, mert hosszú távon ez folyamatos ellentéteket, veszekedéseket fog szülni.

Neki az az álma, hogy zenéljen. Ráadásul erről tudtál is. Neked meg az az álmod, hogy olyan párod legyen, aki minden hétvégét és ünnepet csak neked szentel. A kettő ellent mond egymásnak, és hosszú távon ez a "úgysem lesz belőle semmi" felfogás sem megoldás. Egyrészt mert mi van, ha mégis? Ha sikerült egy bandát alapítania mondjuk akkor, amikor már családotok lesz? Ha meg nem valósul meg, egyrészt akkor is ott lesz mindig a félelem, másrészt meg milyen kapcsolat az már, ahol az egyik fél azt szeretné, hogy a másik álma ne sikerüljön?

Egyszerűen nem illetek össze. Bocs, hogy ezt mondom, de mellé egy "bulisabb" lány illik, melléd meg egy nyugodtabb, szolidabb férfi.

2017. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Ne legyél ennyire merev, vedd egy kicsit lazábban a dolgokat!
2017. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, senki sem lesz hirtelen zenész. :D
2017. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
21 eves vagy, raersz meg csaladozni boven, ha o is korodbeli, tok normalis dolog, hogy egyelore mas dolgok jobban erdeklik es egyelore nem az jar a fejeben, hogy otthon babaztok ejjel-nappal... Hagyd mar elni kicsit.
2017. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Jézus. Még egy árva dobórát nem vett, de te már azt vizionálod, hogy egyedül fogod tölteni az ünnepeket öt bőgő kisdeddel. :D


Két cuki nagy gyerek vagytok, ő ezzel a "dobos leszek" mániával, te meg a túlreagálással. Nyugodtan lehetne egy hobbija, úgysem tud megélni belőle és fenntartani a vágyott autót vagy megszerezni a motort. (Apropó, én inkább örülnék, ha motor helyett zenélni kezd, sajnos az összes motorozó ismerősöm elpatkolt 25 éves koromra. És igen, mind meg volt győződve róla, hogy vele ez nem fordulhat elő.)

2017. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem azt szeretném, hogy ne teljesüljenek a vágyai! Sőt! Örülök, ha ő boldog... eleinte annyiból állt az egész, hogy csak úgy hobbiból akar dobolni, mondtam is hogy megajándékozom majd vele, szóval erre mostanában kattant rá, meg a motorba is beszállnék anyagilag, mert most még nem engedheti meg magának, szóval nem akarok rossz lenni :(

De itt a környékünkön a 'zenélés' abból áll, hogy minden ünnep alkalmával szerveznek úgymond egy 'bált' ahova mennek a fiatalok, házasok táncolni, szóval ezeknek a zenészeknek egy nyugodt ünnepük nincsen(ezért is bomlott fel akirkről szó volt) és én ezt nem szeretném, tehát túlságosan szeretem őt és szükségem van a boldog, nyugodt családi környezetre.

Az is rátesz még egy lapáttal a félelmemre, hogy sofőrként dolgozik, tehát a hét nagyrészében sem itthon tölti az időt.


Az a baj, hogy úgy látom, azt jobban akarja mint a családunkat...lehet ezt kéne valahogy kivernem a fejemből... mert végülis lehet nem is igaz ?

2017. jan. 31. 14:48
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát ő már 26 múlt. 7-es megnevettettél :)) Hát igen én ilyen nagyon előre túlgondoló tipusú vagyok és rögtön a rosszra gondolok... a motorral sem voltam kibékülve az elején, pont amiatt amit irtál, de úgy voltam azzal is, hogy ha ő azt akarja, akkor legyen, segitek is neki mert tudom, hogy nehezen szerezhetné meg. De ez kicsit nagyobb dolognak tünt a szememben. És rögtön azt vontam le ebből, hogy sokkal jobban akarja azt, mint engem, mert annyira odavan a dologért. Pedig lehet nem is igy van.
2017. jan. 31. 14:52
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, még egyelőre te is évekre vagy a nyugodt családi környezettől. És ha meg söfőr, akkor ideje se lesz annyit dobolni, próbálni, gyakorolni hogy abból valaha megéljen.


Ébresztő!

2017. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!