Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiut egy szerelmi haromszogbol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vkg90 kérdése:

Kiut egy szerelmi haromszogbol?

Figyelt kérdés

H-val masfel eve vagyunk egyutt, ezido alatt ossze is koltoztunk. Rendes felelossegteljes fiu, rengeteget dolgozik es komolyak a tervei a jovore nezve.

D-t az egyetemen ismertem meg, szoges ellentete H-nak: spontan, gyerekes, a manak el es az almait kergeti. Sohasem gondoltam, azt hittem mar 18 evesen

kinottem abbol, hogy az ilyen fiuk erdekeljenek, de valami nagyon megfogott benne. H nem szereti, ha elmegyek bulizni, mindig rendes lanynak kell lennem mellette, aki otthon foz, mos, takarit es tanul. D viszont ha hajnalban hivnam fel is kiugrana az agybol, hogy elmenjunk setalni. Meg karacsony elott megtortent minden D-vel, ami miatt szornyen utaltam magamat. H-nak mindent elmondtam, megbeszeltuk, hogy tovabblepunk rajta... nagy sikerrel bevonta az anyukamat is, akivel imadjak egymast, tehat tole is hallgattam, hogy mit kene tennem 0/24, amikor itt volt karacsonyozni. Volt egy par het szunet, D visszajott a varosba. Azzal a szandekkal talalkoztam vele hogy szakitunk, ami ugy jott ki hogy letamadtuk egymast miutan kijelentettuk, hogy baratok vagyunk. Ezutan annyira szegyelltem magamat, hogy megszakitottam vele minden kapcsolatot 3 hetig. Most visszamentunk az egyetemre, ahol allandoan mellettem ul, nez, engem meg rettenetesen zavar ha nem ram figyel. Meg csak 2 napja ennek de megorulok, ugy erzem magam mint kamaszkoromban. Tudom, hogy megbizhatatlan es nem helyes az egesz, es valoszinuleg fel ev utan lecserelne, biztosan tudom, hogy nem en vagyok az egyetlen lany, akivel beszel. Szeretnek visszaterni a helyes utra, elnyomni magamban mindent es a helyzeten tulkerekedni, nem szeretnek tobb hulyeseget csinalni. H-val mar jobb a helyzet, itthon ugy teszek mintha minden oke lenne de aludni nem tudok es random helyeken tor ram a siras. Haragszom magamra. Van kiut ebbol? 22/L



2017. febr. 1. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van kiút. H-val borzasztó életed lesz, ha vele maradsz. Elnyomod a saját személyiséged mellette, nem iránta érzel szenvedélyt. Ezt viszonylag hosszú távon lehet csinálni, de egyre inkább a pokol lesz számodra. En már csak tudom...ugyanezt csináltam. Lehet, hogy a megbízhatatlan D a másik szélsőség, és ő sem lesz az aki mellett véglel le kellene horgonyozni, mindenesetre jelenleg hozzá vonzódsz, nem pedig H-hoz.A H melletti "döntésed" (vagy anyukád döntése?) szív nélküli, esz alapú. Nem lesz jó.
2017. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Mikor irtad hogy azthitted hogy 18 évesen kinőtted azthittem a végén kiderül hogy vagy kb 30 éves de megláttam a 22 és akkor lett vicces a sztori számomra. Ugyan azvagy aki voltal 18 évesen. Ez nem szerelmi háromszög ugyanis ha valakit szeretsz nem tudsz más férfira nézni. Sőt ha már szerelem elmult akkor se csalod meg a párod. Mint irtad a párod tudja hogy félre*b*asztál és megbocsájtott tehát egy papucs akiknek az a sorsuk hogy a feleségük vagy nöjük egy kur*va. Te is irtad hogy az a csavo akivel kefelgetsz nem maradna melleted ehelyett te egyutt maradsz szegeny ferjeddel mert tudod hogy bármit megtehetsz mellete. Tehát te egy gusztustalan nö vagy. Megint más lenne a történet ha lennél 30-40 éves és mondjuk a férjed nem foglalkozik veled vagy alkesz ver stb de 22 vagy sximplán kur*va vagy. Tudom nem tetszik amit irtam de tény.
2017. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 éves vagy, nem tudom milyen céljaid vannak az életben, de 22 évesen még bőven a bulizós időszakodat kellen éld és egy olyan pasi mellett akit szívvel választasz és nem ésszel, ha nem is tart örökké.
2017. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

1. Valoszinuleg igazad van

2. Tetszik-nem tetszik, ez a velemenyed (egyebkent hazassagrol itt nincs szo)

3. Nem tudom milyen celjaim vannak, 18 eves korom ota egyedul elek kulfoldon, jelenleg az egyetemre koncentralok csak nehez, ha D is ott van meg dolgozok. Bulizni neha megyek, de H nem nagyon szereti, foleg most nem, amikor jol osszekavartam a dolgokat.

2017. febr. 1. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
A kiut, az hogy befejezed onmagad hulyiteset, gerincet novesztesz es kinosz a tundermesekbol, rajoven, hogy nem lesz semmi tokeletes attol, csak mert te annak akarod hinni. A volegenyedet hagyd beken, az egesz kapcsolat ugy szar, ahogy van mar most (10 ev mulva hazassag meg 2 gyerek utani allapotot inkabb ne probald ki, ha lehet), a masik farokhuszarral meg szakits meg minden kapcsolatot.
2017. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Egy dolgot tudok javasolni:

Szakíts azzal a pasival, akivel összebútoroztál. Nem szereted õt. Ha így lenne, sosem kellene más.

Amúgy meg 22 évesen, a legszebb idõszakában az életednek, nem kellene "derék feleséget" játszani otthon.:-) (Basszus, én buliztam az egyetemen ilyenkor.)

Ráérsz arra 30 felett is. Menj, élvezd az életet, tanulj, ismerkedj!

35/N

2017. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!