Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Együtt élünk párommal már egy ideje, van egy közös kisgyermekünk is. Gyermek előtt minden szép és jó volt, de mióta (másfél éve) megszületett a gyermekünk, azóta megszüntünk, mint férfi és nő, csak apa és anya vagyunk. Màr nem vagyok azt hiszem szerelmes belé, másként szeretem, de lehet, hogy csak az egysíkúság miatt érzem ezt. Az ő feléről sem érzem, hogy szerelemmel tekintene irántam. Próbáltam csak kettesben programot csinalni, csak mindig valami közbejött, leginkább munka. Mikor otthon vagyunk kettesben, akkor tévézünk, kb havonta 1x szeretkezünk, bár ez annyira már sajnos nem is zavar. Egy időben próbálkoztam sejtelmes ruhákkal, kényeztetéssel, apró kedveséggekkel, de szinte hidegen hagyta.

Rendkívül gondoskodó, szeretnivaló édesapa különben, de ez kevés egy párkapcsolathoz, úgy vélem. 20 X évesen nem szeretném, ha ilyen lapos lenne a kapcsolatunk. Szeretnék szerelmes lenni újra. Gyermekemnek az volna a legjobb, ha együtt maradnànk, de így ''boldog boldogtalanok'' vagyunk.

Megcsalni nem akarom, s nem is fogom, mert nagyon jó ember, nem érdemelné meg.

Jelen pillanatban viszont elképzelni sem tudnám nélküle az életem, de ez mégsem jó így. Hasonló szituációban volt már valaki? Kérlek segítsetek tanáccsal!


2017. febr. 5. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ülsz le vele és beszéled meg a dolgot? Rá kell kérdezni, hogy neki ez így megfelel-e, ha igen, akkor tiszta sor, hogy nincs dolgotok egymással.

Ha nem, akkor meg KÖZÖSEN ötletelni, EGYÜTT próbálkozni, tenni a kapcsolatért.


Gyereket össze tudtatok hozni, de megbeszélni nem tudtok egy ilyen krízist? Szép.


(Ha azonban volt megbeszélés, és nuku változás, akkor megint csak ott tartasz, hogy ennek a kapcsolatnak lőttek, és ha neked több kell, akkor hiába a gyerek, ki kell lépni belőle.)

2017. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noblesse Oblige ***** válasza:
Leülsz vele szembe és ezt szépen nyíltan elmondod, és megmondod, hogy szeretnéd szeretnéd, és több vagy mint egy anya. Aztán együtt kitaláljátok, hogy mi legyen.
2017. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!