Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három napja smároltam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három napja smároltam az egyik haverommal (csaj vagyok) és jártunk egy napig, reggel küldött egy sms-t, hogy ő nem akarja ezt a járást. Most akkor akar valamit vagy sem?

Figyelt kérdés

Igazábol én sem akartam csak ugy jött egy ilyen hirtelen fellángolás ,inentöl nem érdekelt a gyerek !!

De 2napja folyamatosan hivogatt ,csak meg csörget vagy sms-t kűld hogy mizu velem meg hogy jonap volt !!!

Most akk mivan ??mit akar tölem ??:O Mert én nem akarok töle semmi!!


2008. okt. 10. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Biztos nincs senkije és jól jönne neki egy csaj...

Amúgy meg ha nem akarsz tőle semmit, akkor minek foglalkozol vele?

2008. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha a haverod, akkor lehet, h vissza akarja csinálni ezt a haverság dolgot /ha érted mire gondolok/. Lehet, h ő sem akar Tőled semmit, csak ugyanúgy a haverod akar lenni, mint amilyen volt azelőtt, mielőtt smároltatok. Szerintem beszéld meg vele, mondd el, Te mit szeretnél, kérdezd meg Ő mit akar és ha egyikőtök sem akar járást, akkor attól függetlenül lehettek haverok :)

Sok sikert!

2008. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szintén lány vagyok és ugyanígy jártam,de sikerült megbeszélnem a sráccal és mi úgyanolyan jóba vagyunk mint mielőtt smároltunk volna!! Nem nézek rá másképp és úgy vettem észre ő sem rám! Hiba volt és túllléptünk rajta! Beszéljétek meg...sok sikert
2008. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalság bolondság :D

De jó, h túl vagyok a serdülőkoron :P

Tök mind1 mit csinálsz, élvezd ki.

2008. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is megtörtént, de mi is megbeszéltük és újból barátok lettünk.De mi újból elkövettük ezt a hibát, de akkor már mind1 volt.Mégesgysezr nem békültünk ki.Úgyhogy ha most barátok lesztek vigyázz hogy meg ne történjen mégegyszer.;)
2008. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Na ilyet sem hallottam még:jártunk 1napig :D

hát ilyen nincs!azt max.1éjszakás kalandnak nevezik!jaj mamácskám...fiatalok!:)

2008. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!