Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszat jelent ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat jelent ha már nem akarok mimdig vele lenni és nem is hiányzik mindig a párom?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt
2017. febr. 8. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Mi meg egy eve vagyunk egyutt es en sem kattogok egesz nap azon, hogy mikor talalkozunk mar. Orulok amikor este hazaer es ennyi. Ha nem vagyok vele, akkor is el tudom foglalni magamat.
2017. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Én most,2 hónap járás után sem akarok mindig vele lenni,mert az előző kapcsolataimból megtanultam,hogy nem jó folyton egymás seggében lenni.

21L

2017. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem jelent rosszat.

A lángoló szerelem nyilván alábbhagy egy idő után.

lesz belőle ragaszkodás, szeretet, stb.

Ha több napig külön vagytok és közben eszedbe sem jut, na az már más...

2017. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!