Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesíti a locsogásom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesíti a locsogásom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat tudok beszélni.

Anno megmondtam a barátomnak, hogy ha elszalad velem a ló, szóljon, mert sokszor nem veszem észre magamon. Mondta, hogy jó.

Van, hogy beszélgetünk, és iszonyatosan ingerülten közli velem, hogy:"Naháááát, te mennyit tudsz beszélni!". Mondtam neki, hogy normálian is lehet közölni, mire mondta, hogy őt nem zavarja, csak megjegyezte.

Telefonba hallom, hogy sürget, ha mondok valamit, vagy nem is engedi, hogy befejezzem. Ez már odáig fajult, hogy egyszerű mondatoknál is így van. Direkt figyelek, hogy ne beszéljek sokat, de már az is zavarja, ha megszólalok.

Ma például felhívott, hogy csak annyit akart mondani, mennyire hiányzom neki.

Mondtam neki, hogy ő is nekem, és pont most olvasok egy könyvet, ahol a két szereplő teljesen ránk illik, és hogy(azt akartam mondani, mennyire hiányzik), mire közbe vágott, hogy a lényeg, hogy hiányzik.

Mondom jó.

Régen sose volt ilyen problémánk, pedig még ennél jóval többet beszéltem, sőt, mint írtam, figyelek rá, de mostanában már a puszta hangom is az idegeire megy.

Múltkor közölte velem, hogy illemből hallgat végig, mire mondtam, hogy nem vagyunk kötelesek telefonon beszélgetni.


2017. febr. 8. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Pfff ilyet mondana a parom. En orakig tudok beszelgetni. De este elalvasnal mikor.mar eldaradom akk is keri h meg meseljek neki
2017. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van, hogy mondja, hogy meséljek, mit csinálok, hogy telt a napom, és amikor bele kezdek már hallatszik a hangján, hogy idegesíti, hogy beszélek.
2017. febr. 8. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Az mar reg baj. Ez a kapcsolat halott. Nem jo tanacs h ne beszelj annyit. Mert egy kapcsolat nen errol szol h mast adj ami vagy. Mi egesz nap beszelunk. Van h napokig senki massal pl vizsgaidoszakba. Es meg ejjel a sotetbe is dumalunk
2017. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban halott a kapcsolat
2017. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a "locsogásod" idegesíti.
2017. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hosszú távon tudod milyen rohadt idegesítő, mikor a másik állandóan pofázik, ráadásul tök értelmetlen hülyeségekről?


Van ilyen barátnőm (meg apám is ilyen), és a falnak tudok menni, hogy dolgom lenne, segítséget kérek tőle (egy helyen melózunk), és már a második mondata valami tök oda nem illő fs.zság, és ha nem állítom le (persze megsértődik) akkor még félórát biztosan tudna dumálni a semmiről...


Ráadásul a férfiak zöme ezt még inkább nem tűri el, ők szeretnek a lényegre szorítkozni, és egy idő után tényleg kiábrándul az ember az ilyenekből.

27n

2017. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Apától is kérdezek valamit, és amit kettő! mondatban el lehetne mondani, ahhoz ő körít még minimum 10 perces kiselőadást, össze-vissza csapongva.

Nekem nincs türelmem az ilyen emberekhez. A párom is sokat beszél, de értelmes dolgokról, amihez hozzá tudok szólni, vagy érdekesről, amire meg azért figyelek, mert leköt, és viszont.

2017. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
"Múltkor közölte velem, hogy illemből hallgat végig, " - régen meg nem - szóval halott ez a dolog, én is azt gondolom.
2017. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!