Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az ex jobb volt? Legalábbis ezen a téren.

Figyelt kérdés

Elegem van belőle hogy nem tudok versenyezni a barátom exével. Ő ilyen nagyon színes, bulis csaj volt, és csomószor van hogy a baromnak eszébe jut valami, amit csinált, és elmeséli. Gyakran helyekről, tárgyakról jut eszébe valami. Úgy érzem, hozzá képest szürke üres papírlap vagyok.

Nekem nincsenek olyan ötleteim, kalandjaim, meglepetéseim mint annak a lánynak, és mivel a barátom máshoz szokott, ez biztos hogy probléma lesz.


2017. febr. 12. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenki más, ne versenyezni próbálj az exével, mert az nem fog sikerülni, soha nem lehetsz olyan mint ő.

Próbálj meg olyan lenni amilyen vagy, és add önmagad. Persze lehet fejlődni, de ne másra akarj hasonlítani. És nem véletlen, hogy szakítottak és veled van. 27/f

2017. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem marad más, mint felvállalni saját magad.

Ha téged akar akkor el kell fogadnia ilyennek. Ha az exe mását akarja, akkor kénytelen lesz klónoztatni.


Én ilyen játékba nem mennék bele. Ugyanis egy ideig megjátszhatod magad... de pont az exe emlékét fogod erősíteni. Te meg sosem leszel jelen a kapcsolatban.

Most új nő vagy, új szelek fújnak.


De gyanítom az van, hogy az ex az élete része volt, így természetes, hogy ő jut sok dologról eszébe, mert az élete része volt. Mint mondjuk a húga. Őt sem lehetne eltörölni. Szerezzetek sok közös élményt és akkor egy idő után te fogsz eszébe jutni mindenről.

2017. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Az ex-el soha nem lehet versenyezni, soha nem lehet ellene nyerni. Nekem 32 éves férfiként 3!!! kapcsolatom ment tönkre, hogy a nő még az exét szerette, ebből 2 szer (a . is vissza akart menni, de nem fogadta) az ex)vissza is ment a nő hozzá. Egészségükre.
2017. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"és csomószor van hogy a baromnak eszébe jut valami, amit csinált, és elmeséli"


Ez itt a probléma... Mármint hogy nem te jársz a fejében.

Én is csináltam olyat, hogy olyan helyre vittem randira a lányt, amit az előző csajszi által ismertem meg. Na de nem vágtam a fejéhez, hogy "azért hoztalak ám ide, mert az előző csajjal itt volt a harmadik randink és akkor megtetszett a hely" - ez tapintatlanság.


30F

2017. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legnagyobb probléma, hogy baromnak nevezed, akit állítólag szeretsz.

Egyébként mindenkivel más miatt jó, más élmények, közös dolgok kapcsolódnak más emberekhez. Nyilván nem azért választott téged, mert az exe másolatát kívánta látni, hanem mert veled új élményeket akar megélni. Persze ha a volt nőjével akarsz versenyezni, akkor nincs mit tenni. Érned kell még a párkapcsolatokra.

2017. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem batom, barátom. Elírtam.
2017. febr. 12. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Az más. :)
2017. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!