Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha? Van vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha? Van vonzalom két ember között, de az egyik családos, viszont egy helyen dolgoztok, nap mint nap találkoztok, és ezzel a ténnyel nap mint nap szembesültök?

Figyelt kérdés
Munkahelyváltás, társkeresés egyenlőre nem jött össze. Így viszont eléggé kínzók tudnak lenni a mindennapok.

2017. febr. 12. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:

A munkahelyváltás jó ötlet....

Az tökmindegy , hogy neked vagy neki van családja.

Ha annyira bele vagy habarodva és te vagy családos akkor mérlegelj...megéri vagy nem?

2017. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ő családos...és nem vagyok belehabarodva, csak kötődöm hozzá
2017. febr. 12. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs gond...le kell tiplizni. Két hétig fájni fog aztán majd jön más.
2017. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kölcsönös a vonzalom és a kötődés? Mivel több mint 2 éve nézek szembe ezzel a helyzettel, elmondhatom, hogy nem múlik el, legalábbis nálam nem múlt el. Próbálunk maradni a barátságnál, és tartani a távolságot. Rosszabb lenne, ha a barátság sem lenne.
2017. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó lenne találnom valakit de az se egyszerű, meg más melót találni se...:( ez igy elég szar, nap mint nap ezt érezni.
2017. febr. 12. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:
És miért nem próbáljátok meg együtt? Nem ez lenne az első eset, és az utolsó sem.
2017. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ááááá nem lehet..kisgyereke van meg amúgy sem, csak sejtem hogy bejövök neki
2017. febr. 12. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit... felnőtt ember vagyok, tudok uralkodni magamon. Nem kell "szenvedni", csak kicsit oda kell figyelni! Előszöris befelé, saját magadra, másodszor kifelé, az illetőre. Észre kell venni, és tudatosítani azokat a szituációkat, amik izzítják a parazsat! Ez az első és legfontosabb.

Aztán. Most képzeld el a lehető legszánalmasabb lényt, akinek se esze, se öntudata, se önüralma. Buta szegény, mint a föld. Az se baj, ha ronda, vagy undi, bármi lehet, még nyálkás is. Ez az izé állandóan a hormonjainak engedelmeskedve létezik, vegetál. Nem tudja irányítani a tetteit, viselkedését, csak úgy van, ill. életének egyetlen kizárólagos értelme, hogy a hormonjait szolgálva baccon orrba-szájba. Legyen nagyon-nagyon szánalmas, sajnálatra méltó kis szerencsétlen nyomorék. De nem az a fajta, akin segíteni akarsz, hanem olyan, akit legszívesebben leköpnél. Megvan?

Nah, akkor az előzőleg felismert és tudatosított izzító/vágyfokozó szituáció bekövetkeztekor gondolj arra, hogy "Felnőtt, öntudatos nő vagyok, nem egy *ide az elképzelt valami*"! Ha minden jól megy, ebből a - szerintem rendkívül felemelő - gondolatból erőt merítve meg tudod állni a futó érintést, a kacér mosolyt, a "közelebb hajolok, csak hogy lássam, mi van az asztalodon"-t, és a többi millió hasonló szituációt.

Saját fejlesztés, nekem bejött, kár, hogy nem lehet szabadalmaztatni.

Használhat még a szokásos blabla; gondolj a családjára, a feleségére, a gyerekeire, satöbbi... de én úgy tapasztaltam, hogy ha magamra fókuszálok, az sokkal motiválóbb és hatékonyabb, mintha névtelen/arctalan emberek iránti alig érzett nemistudommi (sajnálat?) miatt kellene "megerőszakolnom magam".

Persze, az ok nyilván ők, a családja, de érted... az ember gyarló, kell valami erősebb, fontosabb dolog vadidegen embereknél... és az szerintem mindenkinek saját maga, az ő lelke, az ő tartása, önbecsülése... stb. Arról nem is beszélve, hogy mennyire felemelő érzés, amikor tudatosul benned, hogy "legyőztem"! :) Nálam legalábbis fontos állomás volt a személyiségfejlődésem "hullámvasútján"... (bocs, ez xar volt, de nem bírtam ki :D)


U.i.:

Természetesen nem gondolom, hogy csak és kizárólag te vagy a hibás (ilyen vonzalom ugyanis nem csettintésre alakul ki, kemény flört/egyebek kellenek hozzá mindkét fél részéről), a megszakításához viszont elég az egyik fél is. Ha sikeresen uralod a veszélyes szitukat, a másik érezni fogja a változást, és békésen lenyugodhatnak a kedélyek, mindenféle sérülés nélkül.

2017. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igyekszem felülkerekedni önmagamon, de néha nagyon nehéz, sokszor elkap a magány
2017. febr. 12. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!