Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A párom egyáltalán nem tisztel! Mikor jó kedve van és jó a hangulata meg vagyunk de ez nagyon ritka nincs olyan nap hogy ne vrszekednénk már teljesen ki vagyon szeretem őt de már nagyon fáj hogy nem tisztel csúnyán beszél velem és semmit se vessz komolyan! Ez egy 2 éves kapcsolat. Szerintetek ha ilyen csúnyán beszél veletek egy fiu nem szeret? Néha nagyon érezteti hogy fontos vagyok neki máskor meg egyáltalán nem érdekelem. Ithon nem csinál semmit elvárja hogy én csináljak mindent. Nincs rajtam kivül senkije. Akkor ez mit jelent? Hogy ennyire hangulat változó egyszer majdnem meg is ütött.

2017. febr. 12. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nyilvánvalóan a kedves időszakában azért kedves, mert rajtad kívül senkije nincsen. Ha téged elüldöz maga mellől, akkor senki sem fog helyette mindent megcsinálni, nem lesz ingyen dugnivaló lyuka, sem valaki, akin a mindennapi feszültségét levezetheti. Erre te nagyon jó vagy, másra nem.

Nem tisztel sem nőként, sem emberként, viszont neked kell eldöntened, hogy akarsz-e ennél többet érni.

2017. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem erősítsd meg magad és lépj. Sosem fog megváltozni sajnos, és csak szenvedni fogsz mellette. Nehéz megtenni a lépést, de egyszer kell elküldened, és többé nem kell rettegned, hogy mi lesz akkor ha nem csak majdnem fog megütni. Az ilyen sajnos nem férfi, nem érdemel meg Téged
2017. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 válaszoló olyan értelembe nimcs senkije hogy nem csal meg! Az apja nem beszél vele évek óta a viselkedése miatt! Az elején minden olyan szép volt majd össze költöztünk és meg változott minden.
2017. febr. 12. 21:41
 4/17 A kérdező kommentje:
Már töbször elhagytam de mindig vissza sirta magát egy hétig minden oké volt utána meg folytatodott a veszekedés. Lehet az én hibám lenne hogy nem tudtom lezárni?
2017. febr. 12. 21:44
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű úgy érzi már nyeregben van, úgysem hagyod el, így kibukott a valódi énje. 2. voltam
2017. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy töbször a barátait választja helyettem.
2017. febr. 12. 21:46
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor ez a kapcsolat már nem menthető. Igazad van 2. Le kell zárjam végleg,de annyira nehéz.
2017. febr. 12. 21:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nehéz, de egyszer kell megtenned erre gondolj. És amint megtetted, minden kapcsolatot szakíts meg vele, hogy esélye se legyen könyörögni (tilts le telefonszámot fb profilt ha van mindent. Hosszútávon ez a jó döntés, erre te is rá fogsz jönni, ha már túl leszel rajta.

Kitartás!

2017. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy elkezdett ordibalni mindenki elött hogy én milyen ku..a vagyok amiért rá néztem a parkolóban egy masik fiúra aki melletünk parkolt. Nem csak othon de mások elött se tisztel.
2017. febr. 12. 21:53
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2017. febr. 12. 21:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!