Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatja egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatja egy férfi, hogy egy nő (barátnő, feleség) aki szül neki egy gyereket annak tényleg ő az apja?

Figyelt kérdés

CSAK FÉRFIAK VÁLASZÁT VÁROM. (Tényleg.)

Őszintén érdekelne mert nem rég ejtették el nekünk biológián, hogy az orvosok sem kötelesek megmondani pl a korházban a gyerek vércsoportját...

Egy férfi honnan tudhatja, hogy tényleg övé a gyerek akkor? És ha a nő hazudik neki egy életen át?


F/18


2010. máj. 8. 20:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. máj. 8. 21:32
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a mondás tartja: Szeresd a feleséged gyermekeit, mert a tied is köztük lehet.
2010. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Maga a vércsoport nemigen árul el semmit. Kivéve, ha a gyerek 0-s és Rh- és te nem vagy az. De mondjuk neked erről ugye frissebbek az emlékeid, tehát csak tudod...
2010. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha fehér vagy és egy barna gyerek,vagy vágott szemű vagy még sorolhatnám pottyan ki akkor tuti megcsalt.Egyébként idővel úgy is látod majd magad benne,a vonásaid,ha nem akkor az gáz.Ennyire nem bízól az asszonyban?
2010. máj. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

18 vagyok, nincs feleségem.

De ez mostanába foglalkoztatott ezért kérdeztem.

2010. máj. 9. 09:32
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudom, ki fia-borja, de az én tyúkom tojta." Apukám szokta mondogatni. :) Az a vicces, hogy mindketten barna hajúak, ahogy az öcsém is, csak én lettem vörös. :D Persze erre nem a postás a magyarázat, hanem valami génmutációs dolog: apai ágon 2generációnként született egy vörös hajú. De azért vicces látvány, ha együtt van a család. :)
2010. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogod megtudni soha, mert senkiben nincs annyi "gerinc", hogy odaálljon a nője/felesége elé, hogy márpedig én DNS vizsgálatot akarok..! Mert ugye mivan, ha a nagysága bevágja a durcit... Pedig, ha soha nem lépnek félre, ha 100% biztosak abban, hogy tiéd a gyerek, akkor mi ok lenne a hisztire?? Szóval, békés barmok módjára nevelgetjük a gyereket, és csak remélhetjük, hogy a miénk, addig amíg jön a válóper, amikor is... de ne menjünk most ebbe bele.
2010. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom a további válaszokat :)
2010. máj. 9. 18:21
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hallotam valami olyasmit, hogy ha a gyerek nincs xy éves akkor csak vérvételből engedi a törvény (utána már gondolom hajszálból is). A vizsgálat meg rém drága.
2010. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok...ja és bizonyos módon meglehet csinálni, hogy anyuci engedéje vagy tudta nélkül is megcsináltathasd :)
2010. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!