Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két fiúval beszélgetek mostanság, az egyik srác nagyon tetszik, találkoztunk is, azóta is beszélgetünk, viszont nem kérdezte, hogy mikor találkozzunk legközelebb(4napja volt a randink). Általában ő ír nekem a talink óta, viszont kicsit komolytalannak tűnik mostanság, ami részben zavar, mert nem ilyen volt.


Van egy másik fiú, akin érzem, hogy eléggé tetszem neki, ő is tetszik nekem, de sajnos a másik fiú valamiért jobban megfogott és emiatt így nem tudom vele teljesen jól érezni magam. Viszont ő folyamatosan keresi a társaságomat, jól érzem magam vele, de mégis sokszor a jelenlétében is azt érzem, hogy a másik fiúval akarok inkább lenni.

Szerintetek mit csináljak? Várjak az első fiúra, vagy őt hagyjam a fenébe és foglalkozzam inkább azzal a sráccal aki jobban teper?



2017. febr. 21. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Elmondom a nagy bölcseletet, amit még a nagypapámtól hallottam.

Az egész párkapcsolatosdi olyan, mint a kutyasétáltatás. Ha elszökik a kutya és elrohan addig nem áll meg amíg követed. Azonban ha megállsz, és ezt ő is észreveszi ő is meg fog állni. Majd elindulsz a másik irányba és hopp hirtelen ő fog követni téged. Fordul a kocka.

Ez van itt is, de mint mondtam hatalmas bölcsesség, mert általános érvényű.

Neked jobban tetszik X ezért őt követed. X-nek ezért csak sétálnia kell, hiszen mennek utána akkor is, ha nem csinál semmit. Sőt akkor mennek csak igazán.

Ezzel szemben Y pedig utánad kolbászol, mert te elfele mész tőle, épp mást követve.

2017. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

28/F


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy addig áll fent a jelenlegi státuszkó, amíg ez a dinamika fennáll. Amint változtatsz rajta, minden másképp lesz.

2017. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira igazad van!Csak egyszer érzi meg hogy nem követed!Én ezt tapasztaltam is.
2017. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyan éreztessem hát, hogy nem követem?
2017. febr. 21. 15:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!