Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jobban kötődjö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobban kötődjön hozzám, es ne zavarja a magasságom?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátommal. 4 centivel magasabb vagyok nála, mindig azt mondta elotte hogy őt nem zavarja. Az utobbi két napban viszont feszultseget erzek kettonk kozt, es suliban sem nagyon talalkozunk masok elott. Nagyon jó a szex,egyszerre megyünk el es ha kettesben vagyunk akkor is minden rendben. Tegnap beszelgettunk es azt mondta hogy osszevan zavarodva, mert nem erzi magat ferfinak mellettem, mivel hogy magasabb vagyok kerdeztem mit akar, es mondta hogy szeretne meg probalkozni a koztunk levo dologgal. Nagyon megszerettem es nem akarom elvesziteni...mit tegyek hogy athidaljuk ezt a problémát es ne csak a szexről szoljon az egész?

L/20

F/22



2017. febr. 25. 15:02
 1/10 RRR ***** válasza:

Próbáld felfogatni vele,hogy xarjon már mások véleményére és csak veled foglalkozzon ne mással!!

Ne érdekelje semmi más,csak te!!

2017. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kötődik hozzád, de nem hiszem, hogy meg tud békélni a helyzettel.
2017. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele h ez nem számít,és Te férfiként nézel rá.És egy férfi egyébként sem pár centi különbségtől lesz az ami!A többiek előtt igenis h vállaljon fel,teljesen mindegy mit gondolnak.Az a lényeg h Ti szeretitek egymást,és minden jól működik.
2017. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4 cm!!!!!!!!!

Jezusom...meg ha 20 lenne, de 4?

2017. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress esetleg egy felnőtt férfit, akit nem zavar, hogy egy hangyaf***nyival alacsonyabb a nőjénél. Gyerekek szoktak ilyesmin hisztizni.
2017. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémátokat. Ha szretitek egymást, akkor miért nem vállal fel téged a barátod? A magasság csak egy állapot, nem érdem. Nem ettől lesz valaki férfi, vagy sem.

Amúgy milyen magasak vagytok?

2017. febr. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg a fiúnak, hogy akik látnak benneteket, azok arra gondolnak: Hűha, ez a pasi valamit nagyon tudhat, ha ez a magasabb nő van vele!

Egyébként nem is tévednek nagyot, mert az tényleg igen ritka, hogy a pár együtt menjen el. Ehhez persze kell a nőtől is a tudomány...

2017. febr. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

En 180

Ő 176.

Egyre kevesebbet keres, mar nem hív fel mint a kapcsolatunk elején. Azt mondta vannak érzelmei irántam... Es szeretne hogy működjön de meg sem erzem hogy annyira akarná.... Vagy csak en gorcsolok ra... Nemtudom... De nem akarom elengedni

2017. febr. 26. 10:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Szarni rá és keresni egy férfit, akinek nem ez számit.

Ennyi, mást nem tehetsz, ö a büdös életben nem fog kibékülni a helyzettel.

Ex sem véletlen ex, folyton a magasságomon hisztizett - meg az övén... hagyjuk. A párom is alacsonyabb 4 centivel, mégis férfi és büszke, hogy ilyen csinos-hosszú combú nöje van, mint én.

2017. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azt hiszem, tudom, mi a barátod problémája. Ő nem kifejezetten magas, és nem akarja magát alacsonynak érezni. Márpedig melletted éppen ez történik.

Magam alacsony vagyok, jóval alacsonyabb, mint a barátod, és egész életemet meghatározta ez a hátrány. Megértem őt. Meleg szeretettel, sok pozitív megerősítéssel kell megpróbálnod meggyőzni arról, hogy nem ő alacsony, hanem te vagy nagyon magas. Mondd el, hogy a magasságod valójában hátrány, mert alig találsz magad mellé magasabb társat, de nem is akarsz, mert megtaláltad őt. Azt kell, hogy megértse, hogy a nők úgy működnek, hogy ha beleszeretnek valakiba, akkor nem a külsejét szeretik, nem egyik, vagy másik tulajdonságát, hanem őt magát, egészében.

Biztosítsd róla, hogy neked ő nagyon fontos, és érezze, hogy a jó szex erős kötelék.

Nem lesz könnyű, és ne keseredj el, amiért nehezen szokja meg, hogy vállaljon ország-világ előtt. Nem téged szégyell, hanem azt nem akarja, hogy őt alacsonynak lássák.

Megváltozhat ez, de nem egy hónap alatt.

2017. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!