Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok olyan részeg nő van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan részeg nő van, aki egy buliban lett terhes és azt se tudja kitől?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 10:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

"Bottal nem piszkálnám meg, aki bulizni és inni jár nő létére."


Nő létemre járok bulizni, inni. Valószínű, hogy nem egy társaságba járunk. Én olyanba, ahol férfiak, nők jól érzik magukat egymás társaságában, örülnek egymásnak, tisztelik egymást, az idézett válaszoló meg gondolom kizárólag férfitársaságban iszik, bulizik. Mert milyen már az a nő, aki jól érzi magát az ő társaságában? Az ilyet bottal se... W.A. után szabadon: sose kéne olyan nő, akinek én is elég jó vagyok.

Éljenek a kanmurik!


Ja, és elég élemedett korú nő vagyok, pár száz buliban már biztos voltam, de még egyiken sem estem teherbe.

2017. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%

#10


Akkor viszont nem illik oda az "inni" kifejezés. Inkább csak iszogatás volt, és nem értétek el azt a rémes segg-részeg szintet ami a jelenleg "menőség" a pláza ászainál, a régi punkoknál és a romcskocsmák világában.

2017. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Dehogynem, szoktunk kemenyebben inni, csak egy alapbol nem alpari tarsasag reszegen sem megy egy szint ala. Akinek hanynia kell (ritka), az altalaban eljut a WC-ig.
2017. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
4%

#13


Szóval már az az alkesz szint amikor a 16 sör nem árt (vagy hasonló erejű keményebb átszámítva)

2017. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor viszont nem illik oda az "inni" kifejezés. Inkább csak iszogatás volt, és nem értétek el azt a rémes segg-részeg szintet"


Látod, épp az a baj, hogy sokaknak nincs ivási kultúrája. (Más sincs, miért pont ivási lenne?) Iszom, jól érzem magam. Amikor kezdem nem jól érezni magam, nem iszom többet. Ennyi.

2017. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ès a kèrdésedből kifolyólag ugyan ilyen arányban vannak azok a srácok akik a buliban ejtettek teherbe nőket, de mèg ezt se tudják kiket... Szóval nem csak az egyik irányba kéne a sarat dobálni.
2017. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

"Bottal nem piszkálnám meg, aki bulizni és inni jár nő létére."


Pasinak szabad?

én inkább veled nem állnék szóba :)

2017. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
7%
Jaj, hát én azért remélem, hogy nincs olyan sok részeg terhes nő, mert az egy dolog, hogy nem tudja, ki a gyerek apja, de az alkohol árt a babának. Hogy éppen hány részeg nő van, aki buliban lett terhes, és nem tudja, ki a gyerek apja, szerintem minden pillanatban változik.
2017. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%

#2:

Na álljál le!

Ez itt nem Szaúd-Arábia, és nem is a 19. század.

A nőnek is ugyanúgy jár a szórakozás.

Ha valaki igénytelen, vagy hülye, ahhoz nem kell buli meg pia. Otthon, színjózanul is megkefélheti 6 pali, aztán lehet totózni...

Buliztam, ittam, de sose keféltem ilyenkor.

Milyen érdekes....

2017. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

#2

Van egy ismerős család, ahol az a nézet uralkodik, hogy a rövid szoknyát viselő nők k***ák, az alkoholt ivó nők k***ák, a saját hányásukban fetrengő csatakrészeg férfiak meg úriemberek, és rendben is van, amit csinálnak. Kirakatemberek, kirakatélettel, gusztustalan felszínességgel, ostoba, egysíkú gondolkodásmóddal.



Ja a kérdéshez: biztosan akad ilyen nő, én még életemben nem voltam annyira részeg, hogy buliban bárki meg tudjon b**ni.

2017. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!