Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? (Lehet kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? (Lehet kicsit hosszú lesz. ) Működhet ez még tovább? Van értelme?

Figyelt kérdés
Lassan 5éve vagyok a párommal,de már eléggé ellaposodott a kapcsolatunk. Sokszor veszekszünk, aminek oka az,h megkérem vmire tutira elfelejti. Pl:együtt élünk, én dolgozom,sulizok, ő csak dolizik és van,h napközbe otthon van, megkérem pár apróságra és elfelejti. A másik probléma,h mindene a foci:fifa,meccsnézés,focizás:S Én szinte nem is számítok. Kevesebbet keres mint én, de nem is az a gond,hanem mire megkapja a fizuját ő már el is költötte.(Persze a rezsinek a felét odaadja,de pl kaját 90%ban én veszek:S)Szerintetek?
2010. máj. 10. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Látom te is szeretsz panaszkodni. :D

Miért nem vallod be magadnak, hogy ki akarod próbálni más pasival is? Ebben mi a rossz? Csak beszéld meg vele a dolgokat, és ne titokban a háta mögött ügyködj...

2010. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jelenleg még nem más pasiról van szó. Egyenlőre csak a kapcsolatunkról. Csak érdekelne mások véleménye is:)

Egyébként köszi,h elolvastad:)

2010. máj. 10. 10:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgymeg 25 vagyok, 20évesen jöttünk össze, 20éves koromig volt időm bőven kipróbálni más pasikkal is:)
2010. máj. 10. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
te csináltad magadnak ezt a helyzetet.minek hagytad h élősködjön?kicsit szerintem be kellene keményítened.biztosan meglesz az eredménye.
2010. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de ez max 1 hétig tart:(
2010. máj. 10. 10:47
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem mondanám,h élősködik,nem ez a baj,hanem inkább az,h már 25évesek vagyunk és jó lenne spórolni a jövőre gondolni...
2010. máj. 10. 10:52
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor kaját vegyen, vagy spóroljon? :D
2010. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Legalább az egyiket tehetné:) De se nem spórol, se nem vesz kaját. :)
2010. máj. 10. 11:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

megoldás

te se vegyél kaját

majd látja, hogy szükség van rá, ha nincs otthon ez, vagy az...

2010. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

irj neki bevásárlólistát,hogy miket szerezzen be,ha kaját akar...


főzzön ő is...


hasonló gondjaim voltak nekem is,amig rá nem vettem,hogy akkor ő is főz,és vegye is meg a hozzávalót...kisgyerek nem ámul annyira,mint ő akkor,hogy ő nem is gondolta hogy ilyen drága minden,mindig anyukája vett mindet neki,ő csak tankolt a kocsiba,annak az árát tudta...


23/N

2010. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!