Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti toleralnarok ha a partneret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti toleralnarok ha a partneretek hirtelen felidegesedik es felemeli a hangjat es ilyenkor olyan mint egy idegbeteg?

Figyelt kérdés
Turnom kene hogy igy beszeljen velem? Szerinte ez belefer. Nekem furcsa, mint egy hiszterias..
2017. márc. 5. 18:33
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Amikor kikel magából (el lehet érni nála, ha túl van tervel, vagy nagyon rég nem evett) akkor is ha lenyugszik, akkor bocsánatot kér mindig.


De mi megbeszéltük, hogy nem hibázni rossz, hanem ha nem ismerjük be a hibánk.

2017. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális. Dühkezelési gondjai vannak. Vagy elmegy szakemberhez, és kezelteti magát, és emberi bánásmódban részesít, vagy kalap-kabát.

Én nem akarok egy idegbeteggel élni úgy, hogy retteghetek, mikor borul el megint így az agya és aláz meg a mondandójával/stílusával, stb.

2017. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ez függ a szituációtól is.Persze ez ha sokszor előfordul, akkor nem normális.
2017. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha túl van telve, vagy ha rég nem evett?


Kellene nézni nála egy vércukrot!

(És addig is rendszeresen - pontos időközönként, megfelelő mennyiségűt - enni.)

2017. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elhagytam az ilyen páromat. Tényleg idegbeteg volt, hisztériás. Kiszámíthatatlan volt, hogy mikor és miért csattan fel. Otthon, társaságban vagy idegen előtt, tök mindegy volt neki, istentelenül megalázott mindig. Én ilyenkor elmentem mellőle, nem kiabáltam vissza, üvöltözzön magában. Hiába kértem normálisan, szép szóval, hogy ne üvöltözzön velem. Már a végén összeszűkült a gyomrom, nem tudtam enni, lefogytam, mosolyogni sem volt erőm, totálisan leszívta az energiámat. Hála istennek volt annyi még bennem, hogy összekapartam az önérzetem utolsó morzsáját, felálltam és elhagytam. Igazi agresszív, bántalmazó férfi volt, az idegbetegségére még rá is játszott, mert élvezte, hogy megrettenek és félek tőle. Nem kell tűrnöd, semmit nem kell eltűrnöd egy ilyen embertől. Menjen és kezeltesse magát.
2017. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elhagynám, kéne a fenének egy ilyen idegbeteg pali, aki most még csak kiabál, de lehet, hogy x idő múlva ütni og.
2017. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Exasszony ilyen volt.

Elhagytam, mert egy idő után betelt a pohár.

Szépen nyugodtan mond az ember valamit, a másik meg folyton felhorkan, ingerülten válaszol....

Úgy voltam vele keressen magának olyan párt mint ő maga, én meg majd keresek olyat aki nyugodt mint én.

2017. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baratom detto ilyen, utcan mindenhol ordibal mint egy orult. Mindig jon a megvaltozok meg minden. Most a legutobb megmondtam meg egy ilyen es elhuzok azota nem volt. Majd meglatjuk. Szerintem ezt nem szabadna hagyni mert lehet most meg tudod toleralni de evekkel kesobb... Hat necces.
2017. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!