Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A terhesség alatt sokat híztam. Mióta megvan a baba (3hónapja) és szoptatok még többet. A melleim megereszkedtek és lógnak emellett a hasam olyan mintha még mindig terhes lennék, nagy méretű ruhák stb.... ez a páromnak nem tetszik aminek hangot is ad. Minden kajálásnál megjegyzi h ezt nem kéne azt sem. Kevesebbet stb. Ha rajta múlna csak répát ehetnék. Már nem eszek sokat mégsem fogyok de diétáznom nem szabad mert nem lesz tejem. Így se sok van néha tápszerrel pótolom. De a párom ezt nem érti meg. Látom h undorodik. És este sztem direkt elalszik mire megfürdök. Szülés óta egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltunk együtt.Ti a helyemben mit tennétek?Abbahagynátok a szoptatást és diéta meg sport vagy elhagynátok a párotokat?

2017. márc. 5. 22:27
1 2
 1/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Nagyon komolyan átértékelném az életem és a kapcsolatunkat.

Ugyanis az nem normális, hogy a férfi ennyire úgy kezel, mintha nem is a gyermeke anyja lennél.

Ő is akarta a picit? Vagy inkább csak beadta a derekát?


Amúgy lehet úgy is diétázni, hogy közben a tejed sem apad el.


Menj el a férjeddel (fontos, hogy jelen legyen) egy orvoshoz, aki előírja a megfelelő diétát neked. Együtt járjátok ki, hogy mit tehetnétek az alakodért, kísérjen el!!!!

2017. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Én a bíróságra kísérném el! :)
2017. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Sztem nem szeret !Azelőtt azért szeretett mert feszes jó alakod volt !?Mert nekem ugy tűnik !Hagyd el !Nem egy olyan ismerősöm van nő akik elvàltak utàna megtalàltàk a magukpárjàt még sem ugy néznek ki mint egy vilàgsztàr !
2017. márc. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
3 hónapos a babátok.Elvileg szülés után 3 hónapig nem is lehet szex.Egy az annyira vérzel, másrészt meg nem.Szóval bocs, de nem értem a szülés óta meg tudom számolni hányszor voltunk együtt dolgot....
2017. márc. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
A melleid megereszkedni, és lógni sem tudnak 3 hónap alatt, hiszen teli van anyatejjel,és nem diétázol.Tehát folyamatosan termel.Elvileg az a zavaró, hogy minden hülye helyzetben folyik is, tehát megereszkedni sem tud ennyi idő alatt.Szóval nekem ez az egész történet fura.(4)
2017. márc. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A szülés után 6 hetet mond az orvos. Mi 4 hetet vártunk csak, és semmi hátrányát nem tapasztaltuk.
2017. márc. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Tök mindegy, akkor örüljön hogy párszor meg tudta számolni az ujjain 1,5 hónap alatt. A mellei se szoptatás után 3hónappal fognak megereszkedni. Ez az egész úgy ahogy van nem is igazi kérdés sztem.De akkor lehet sajnálni a kérdezőt.
2017. márc. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el. Aki kételkedik abban amit írtam és nem tud a feltett kérdésre válaszolni az minek kommentelget? Ez most még egy kérdés. Fogadjunk erre sem fognak a fent említett személyek vàlaszolni
2017. márc. 6. 07:46
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha ez így van akkor egy igazi s@ggfej lehet a "párod".
2017. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy kerdes?Nekem is volt kerdesem.Valaszolni nem válaszoltál ta.Akkor én miért tegyem? A kérdés maga is egy nagy hazugság!Fogyjál le akkor,tessék itt válasz.Sajnaltasd magad,hajrá!
2017. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!