Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Ha interneten beszélünk, mindig a problémákról beszél, leráz, nem igazán foglalkozik velem. Persze tudom hogy dolgozik, és fáradt is. Én meg azért szeretek folyamatosan írni. De, ha személyesen találkozunk, mindig nagyon kedves velem, puszilgat, ölelget, tehát az ellenkezőjét csinálja. Akkor foglalkozik velem. Ha összebújunk, akkor is puszilgat és megölel.

Miért csinálja ezt? Ha beszélgetünk mindig elutasítóbb velem, személyesen nem.

Mi az oka,hogy egy pasi ezt csinálja?? Mert èn ezt már nem értem... Kérem csak normàlis vàlaszokat!


2017. márc. 6. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd őt!
2017. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Én meg azért szeretek folyamatosan írni." - Itt az a baj, hogy ő pedig nem szeret pötyögni, nyűg neki az egész - ezt én (nőként) maximálisan megértem, kevés dolgot rühellek annyira, mint folyamatosan neten írkálni. Nem kell ennyire tapadni a másikra, igazán megérthetnéd, hogy ő nem ez a típus, szvsz ha személyesen minden rendben, kár ezen pörögnöd, inkább találkozzatok többször, vagy esténkéánt telefonáljatok, napközben pedig hagyd békén és foglald el magad.

Viszont ha ennyire igényled az állandó pötyögést, hogy emiatt képes vagy kiakadni, akkor inkább keress olyat, aki szintén azt igényli, hogy egymás sejhajában legyetek nonstop, vagy akinek hasonlóan nincs élete és ráér egész nap a mobilt nyomkodni.

2017. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magányigényéből veszel el. Ha veled van, 100%-osan veled foglalkozik. Hadd csinálja azt, amit ő akar a saját idejében.
2017. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!