Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mi? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Mit csináljak? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Párommal már 4 éve együtt vagyunk. Minden rendben van azon kívül,hogy nem akar összeköltözni,pedig a lehetőség adott lenne,mert mindkettőnknek van lakása. Többször beszéltünk a dologról,de sajnos nem jutottunk előre. Szeret engem,de elkötelezni meg mégis fél még. Normális választ nem tud adni,hogy miért. Pár napja ismét kifakadtam,hogy nagyon nem bírom ezt így tovább,mert nem vagyok boldog,többet szeretnék már. Igazából akkor se jutottunk semmire,mert egyszerűen képtelenség vele erről beszélni,mert meghallgat ugyan,de ilyenkor tiszta ideg-szerinte basztatom és hagyjam ezzel,mert tök jól megvagyunk és jó ez így! Neki-nekem meg nem. Azóta nem találkoztunk,de mindennap hív és megkérdezi mi van velem,de az összeköltözés témát nem hozza föl,mintha nem történt volna semmi! Annyi különbséggel,hogy hív ugyan,de nem jön,pedig nem volt eddig olyan nap,hogy ne találkoztunk volna. Altalában heti pár napot aludt nálunk,ezt untam meg. Most ez mi? Azt se tudom szakítottunk e végül vagy mi ez az egész? Ő tudom simán jönne,mintha mi se történt volna és folytatódna minden tovább,ahogy eddig! De azt már nem szeretném! 32 évesek vagyunk. Mit tehetnék?
2017. márc. 15. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ideje dönteni: jó ez így neked és vele maradsz, vagy nem jó, és szakítasz.

Neki csak így kellesz: semmi elköteleződés, semmi összeköltözés. Nem akar ennél többet.


Te pedig ragaszkodsz hozzá, mégsem csak négy évet pazaroltál rá az életedből, és nem leszel fiatalabb. De ezzel a pasival sose lesz családod, mert ő nem akarja.

Erre hiába vársz.


A legjobb az lenne, ha elkönyveled, hogy ennek vége, és nyitsz más felé.

2017. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eljegyzés,baba felmerült ilyesmi téma?

Ilyen esetben kell figyelni a férfi tekintetét.

Ha boldognak látszik akkor minden a sínen megy.:)

2017. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyet értek az elsővel.
2017. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze felmerült a téma. Esküvőt mondjuk nem szeretnénk,de a baba kérdés igen. 2 hónapja abba is hagytam a fogamzásgátlót. Bár még megszakítással védekezünk,de az nem a legbiztonságosabb módszer és ezzel tisztában vagyunk.
2017. márc. 15. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első megírta! Sajnos hasonló dologban vagyok én is, és köszönöm az első gondolatait.
2017. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!