Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi a megoldás? Nemet és életkort is irjatok, ha kérhetem.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit mindennél jobban szeretek. Mi együtt voltunk, jártunk 2,5 hónapot, aztán nehezen, de szakítottuk. Mégis elég gyakran összejöttünk ezután is. De egyszer csak barátnője lett. Úgy éreztem, h belehalok. Most már eltelt fél év, és minden egyes héten látom őket együtt többször is, mégis ugyanúgy szeretem őt. De felbukkant egy másik fiú, aki már rengetegszer próbálkozott nálam, de mindig elutasítottam. Aztán 3 hete mégis összejöttünk. Úgy éreztem, h végre el tudom majd felejteni a másik fickót. De nem történt semmi... Összejöttünk és ennyi lett. Levelezgettünk néha, de semmi, ja és pár napja már neki is van barátnője. Hát mondhatom nem vagyok valami jól. És van még egy fickó, aki igencsak bejön nekem és én is neki. De vele az a gond van, h ő nem tud magyarul csak egy nagyon kicsit én pedig csak egy nagyon kicsit értem azt a nyelvet, amit ő beszél. Így nem hiszem, h ebből lenne valami. Ezt persze rettenetesen sajnálom. És vannak srácok akik tepernek... De nekem nem jönnek be, igy abból se lesz semmi. Arra jöttem rá, h én még mindig ugyanazt az embert szeretem, lassan már 1,5 éve és fogalmam nincs, h mit tegyek, h végre teljes mértékben új életet kezdjek, nélküle. Pedig titkon csakis arra vágyom, h csak vele legyek, még így is, h már rengeteg fájdalmat okozott nekem. De látom, h én is jelentek neki valamit, mert egyszerüen sík ideg lesz ha felbukkan mellettem egy srác, meg néha mond olyanokat amikből biztosan tudom h nem felejtett el. Még sincs velem. És tudom, h legfőképp amiatt, mert nem akartam lefeküdni vele, mivel még túl korainak éreztem/érzem. Kérlek segítsetek, h mit tegyek :S Rettenetesen kétségbe vagyok esve!!! ;(
2010. máj. 10. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiú ezek szerint nem tudja eldönteni mit szeretne. Ne is törődj vele. Pasizz, bulizz, élj. Ha tényleg féltékeny mikor mással lát, de veled szakított, gondolod hogy őszintén szeret? Egyébként egyik percről a másikra nem leszel képes elfelejteni. Idő. Barátnőzz. Ha szeretnél további tanácsot írj emailt. ;)


17/L

2010. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha azért hagyott el, mert nem feküdtél le vele, akkor elég valószínű, hogy csak a szexre ment. Egy rendes srác, aki igazán szeret, megvár.

Hidd el, találsz majd egy olyat is, őt pedig (tudom, hogy nehéz, de) próbáld meg elfelejteni.

És a tööbi srácot, akik tepernek, nézd meg jobban, hátha akad egy olyan, akiben megtetszik valami.

Kitartás! ;)

18L

2010. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kicsit meghatódtam:) mert eszembejutottak a régi szép idők, nekem is volt ilyen 3évig voltam oda egy srácért még most is eszembe jut néha néha h milyen jó volt vele de nem becsült meg nem kellettem neki mert ő magába magyarázta h túl fiatal vagyok hozzá(ami kamu) mert összejött az oszttársammal:D akivel már 1éve együtt van de szerencsére én is találtam magamnak egy sokkal jobb egy fiút aki nagyon szeret és rengeteg dologban jobb az előzőnél és már 9hónapja együtt vagyunk:) Szóval örülj h nem feküdtél le vele főleg ha ő lett volna az első, én megtettem azt hittem ez majd javit a helyzeten de nem és utólag megbántam mert rájöttem h sokkal jobb és értékesebb emberrel is megtehettem volna ezt de mostmár mindegy. ne ess kétségbe midnenkinek vannak iylen időszakai és majd elmúlik, próbáld amgad lefoglalni vmivel találj új barátokat új elfoglaltságot csak ugy tudod elfelejteni. én is sokszor volt h ugy gondoltam érdeklem még még msot is ahogy látom néha messziről és akarva akaratlanul is ránézek sokszor amig el nem megyek onnan és ő is néz folyamatosan de akkor is tudom h nem lehet semmi, ő átvágott neki más kellett legyen vele boldog én erős vagyok és nem érdekel, kivánom neked h legyél te is nagyon erős:)
2010. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2010. máj. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!